با ما همراه باشید

قرچک

یوم الله ۹ دی امسال در استان تهران ویژه برگزار می‌شود

رییس ستاد برگزاری ۹ دی استان تهران گفت: امسال بزرگداشت یوم الله ۹دی به صورت ویژه در شهر و شهرستانهای استان تهران برگزار می شود.

حجت الاسلام سید محسن محمودی صبح امروز در سالن اجتماعات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران اظهار کرد: ایام حماسه ۹ دی مناسبت مهمی است که باید به بهترین شکل ممکن گرامی داشته شود؛ اهمیت حماسه ۹ دی بر کسی پوشیده نیست.

وی گفت: ۹ دی ۸۸ بود که مردم آمدند و در دفاع از ولایت بساط فتنه را جمع کردند و این روز جلوه و تجلی ولایتمداری بود؛ سالگرد حاج قاسم سلیمانی، فاطمیه و شهادت حضرت زهرا (س)، هدف قرار دادن عین الاسد با ایام دهه بصیرت و نهم دی مقارن شده است که باید به بهترین شکل ممکن مراسمات صورت بگیرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان اینکه دشمن به بهانه‌های مختلف جایگاه ولایت را هدف گرفته است، به ۱۳ دی و سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و عنوان کرد: همه باید بدانیم که حاج قاسم ذوب و فانی در ولایت بود و باید این مهم را در نظر داشت باشیم ، امروز همه با هر گرایش سیاسی و جناحی اذعان دارند که حاج قاسم از نظر رشادت و ایثار و ولایتمداری بی بدیل بود.
به گزارش فارس، در این جلسه مقرر شد تمام دستگاه ها و مجموعه های تاثیر گذار پیش بینی برنامه های مناسب یوم الله ۹ دی داشته و در جلسات آتی ارائه نمایند.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فارسی سازی شده توسط تیم مارکتیکا | فروش در سایت ژاکت