با ما همراه باشید

ورامین

جهت رفع نیاز نهاده های دامی در ورامین دستور ویژه صادر شود

امام جمعه موقت ورامین با اشاره به پیشنهاد اجرای تأمین نهاده‌های دامی از مُدل طرح شهید سلیمانی بسیج گفت: از وزیر می خواهیم جهت رفع نیاز نهاده های دامی در ورامین دستور ویژه صادر شود.

حجت الاسلام سید محسن محمودی در حاشیه بازدید سید جواد ساداتی نژاد، وزیر جهاد کشاورزی از دامداری‌ها و وضعیت کشاورزی ورامین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شهرستان ورامین حق بزرگی بر گردن انقلاب دارد و اکنون این مردمان زحمتکش که کشاورزی و دامداری و تولید محصولات با کیفیت آنان زبانزد است در حوزه دام و کشاورزی با چالش‌های جدی روبرو هستند که نگاه ویژه را طلب می‌کند.

امام جمعه موقت ورامین در خصوص تأمین و و ارائه نهاده‌های دامی به کشاورزان و دامداران گفت: از آنجا که همیشه بسیج برای انجام امور این چنینی پیشگام بوده و کارها را با موفقیت به انجام رسانده پیشنهاد می‌شود برای رفع دغدغه عزیزان و همچنین تأمین نهاده‌های دامی از مُدل طرح شهید سلیمانی بسیج استفاده شود و دست دلال‌ها و متخلفان کوتاه شود.

محمودی عنوان کرد: اگر از ظرفیت‌های موجود در ورامین به خوبی استفاده نشود در آینده به مشکل بر می خوریم‌.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران طی درخواستی از وزیر جهاد کشاورزی بیان داشت: در خصوص نهاده‌های دامی و توجه به نیازهای کشاورزان و دامداران منطقه ورامین دستور ویژه ای صادر کنید شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا، وزیر جهاد کشاورزی نیز در حاشیه این درخواست با تاکید بر اهمیت ورامین در حوزه امنیت غذایی کشور گفت: انشاالله مشکلات برطرف شده و با تمهیدات و ارائه راهکارهای ویژه رضایت دامداران و کشاورزان این شهرستان جلب خواهد شد.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فارسی سازی شده توسط تیم مارکتیکا | فروش در سایت ژاکت