۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خواندنی ها
  • شناسه : 2248
  • 26 ژوئن 2015 - 12:56
  • 52 بازدید
  • ارسال توسط :
پشت پرده لو رفتن عملیات کربلای ۴

پشت پرده لو رفتن عملیات کربلای ۴

خبر استان : مستند “هفت نابخشوده” به كارگردانی مرتضی باقری درباره چرایی و چگونگی لو رفتن برخی از عملیات‌ها در هشت سال دفاع مقدس شنبه ۶ تیر ساعت ۲۱ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. به گزارش خبرگزاري میزان، پس از تشییع پیکر شهدای مظلوم غواص این سوال در ذهن برخی افراد ایجاد شد […]

خبر استان : مستند “هفت نابخشوده” به كارگردانی مرتضی باقری درباره چرایی و چگونگی لو رفتن برخی از عملیات‌ها در هشت سال دفاع مقدس شنبه ۶ تیر ساعت ۲۱ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري میزان، پس از تشییع پیکر شهدای مظلوم غواص این سوال در ذهن برخی افراد ایجاد شد که چرا عملیات کربلای ۴ که شهدای غواص در آن حضور داشتند، لو رفت. حال فیلم مستند”هفت نابخشوده” به كارگردانی مرتضی باقری به این سوال و سوالاتی درباره چرایی و چگونگی لو رفتن برخی عملیات رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس پاسخ داده است.

در این فیلم مستند که فردا شب شنبه ۶ تیرماه ساعت ۲۱ از شبکه دوم سیما پخش می شود به بخشی از اين پرسش ها به صورت غيرمستقيم  پاسخ داده می شود و چگونگي اين امر براي بيننده مشخص خواهد شد. در این مستند مطرح می شود كه چگونه اكثر عمليات رزمندگان ايراني حتي عمليات هاي موفق از قبل لو رفته و به دشمن بعثي گزارش داده می شد.

باقری کارگردان در این فیلم مستند اسناد، تصاوير و فيلم هايي را كه از سازمان هاي امنيتي عراق پس از سقوط صدام به دست آمده نشان می دهد و بیننده به این حقیقت دست خواهد يافت كه در طي هشت سال نبرد با دشمن بعثي، چه كساني به اين آب و خاک خيانت و چگونه رزمندگان و فرماندهان با تمامي اين دشواري ها و اطلاعات كامل دشمن باز هم توانستند عمليات هاي موفق همچون والفجر هشت و كربلاي پنج را به سرانجام برسانند.

مستند “هفت نابخشوده” به خيانت هايي كه با نام ايراني انجام شده خواهد پرداخت و ارائه مستندات همكاري دولت‌های غربي و عربي با حكومت صدام در زمان جنگ به زمان ديگري موكول شده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*