۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » تهران » خبر ویژه » خواندنی ها » ورامین
  • شناسه : 935
  • 06 نوامبر 2014 - 8:08
  • 85 بازدید
  • ارسال توسط :
پخش زنده دیدارهای متین ورامین از شبکه تلویزیونی ورزش

پخش زنده دیدارهای متین ورامین از شبکه تلویزیونی ورزش

خبر استان : تمام دیدارهای متین ورامین در لیگ برتر والیبال به‌صورت زنده و مستقیم از شبکه ورزش پخش می‌شود، همچنین رادیو ورزش نیز تمام مسابقات این تیم را پوشش می‌دهد. تمام دیدارهای متین ورامین در لیگ برتر والیبال طی توافق میان باشگاه فرهنگی ورزشی متین ورامین و شبکه تلویزیونی و رادیویی ورزش به‌صورت زنده […]

خبر استان : تمام دیدارهای متین ورامین در لیگ برتر والیبال به‌صورت زنده و مستقیم از شبکه ورزش پخش می‌شود، همچنین رادیو ورزش نیز تمام مسابقات این تیم را پوشش می‌دهد.

تمام دیدارهای متین ورامین در لیگ برتر والیبال طی توافق میان باشگاه فرهنگی ورزشی متین ورامین و شبکه تلویزیونی و رادیویی ورزش به‌صورت زنده و مستقیم از شبکه ورزش پخش می‌شود، همچنین رادیو ورزش نیز تمام مسابقات این تیم را پوشش می‌دهد.

علیرضا فداکار، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی متین ورامین با اعلام این خبر اظهار داشت: طی توافق با مدیران شبکه ورزش در راستای احترام به خواست هواداران در این فصل، توافقنامه‌ای با مدیران شبکه ورزش به امضاء رساندیم تا تمام مسابقات متین در لیگ برتر به‌صورت زنده پخش شوند.

وی گفت: در سال گذشته نیز شبکه ورزش چندین مسابقه متین را در ورامین به‌صورت زنده و مستقیم بر روی آنتن برد.

فداکار خاطرنشان کرد: همچنین توافقی با شبکه رادیویی ورزش داشتیم تا در حوزه رادیویی نیز پوشش خوبی از مسابقات خود داشته باشیم.

 متین در نخستین گام روز یکشنبه و از ساعت 17 در سالن شهید دستغیب شیراز به مصاف مهرپارس این شهر می‌رود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*