۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خبر ویژه » خواندنی ها » ورامین
  • شناسه : 3671
  • 26 سپتامبر 2015 - 8:00
  • 69 بازدید
  • ارسال توسط :
شهر جوادآباد به تابلوهای هشدار ترافیکی مجهز شد

شهر جوادآباد به تابلوهای هشدار ترافیکی مجهز شد

خبر استان : مسئول تاکسیرانی شهرداری جواد آباد از تجهیز شهر جوادآباد به تابلوهای هشدار ترافیکی خبر داد. حمید دانائی فرد در جمع خبرنگاران افزود: در راستای کاهش ترافیک و همچنین عدم سردرگمی مسافرین، گردشگران و همچنین همشهریان شهر جوادآباد به تابلوهای هشدار مجهز شده است. وی بیان داشت: از جمله عواملی که می‌تواند تأثیر […]

خبر استان : مسئول تاکسیرانی شهرداری جواد آباد از تجهیز شهر جوادآباد به تابلوهای هشدار ترافیکی خبر داد.

حمید دانائی فرد در جمع خبرنگاران افزود: در راستای کاهش ترافیک و همچنین عدم سردرگمی مسافرین، گردشگران و همچنین همشهریان شهر جوادآباد به تابلوهای هشدار مجهز شده است.

وی بیان داشت: از جمله عواملی که می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در کاهش آمار تصادفات درون شهری ایفا کند، نصب تجهیزات و علائم راهنمایی و رانندگی است.

مسئول تاکسیرانی شهرداری جواد آباد ادامه داد: علائم و تابلوهای ترافیکی نقش بسیار مهمی‌ در تسهیل رفت‌ و آمد وسایل نقلیه دارد و تا حدی زیادی می ‌تواند علاوه بر ایمنی وسایل نقلیه سبب افزایش ایمنی تردد عابران پیاده شود.

وی تصریح کرد: نصب تابلوهای هشدار راهنمایی و رانندگی در خیابانهای سطح شهر با پیگیری شهرداری و شورای اسلامی شهر جوادآباد انجام شد.

دانائی فرد در پایان، هدف از این تجهیز و نصب علائم هشداری را جلوگیری از تصادفات و هشدار به مسافران در تقاطع ها و خیابان ها عنوان کرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*