۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خبر ویژه » خواندنی ها » ورامین
  • شناسه : 3492
  • 16 سپتامبر 2015 - 12:17
  • 72 بازدید
  • ارسال توسط :
دو نانوایی متخلف در ورامین پلمب شد

دو نانوایی متخلف در ورامین پلمب شد

خبر استان : رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ورامین از پلمب دو واحد نانوایی متخلف در این شهرستان خبر داد. حسن میرزایی اظهارکرد: طرح نظارت بر واحدهای نانوایی شهرستان ورامین با حضور اعضای کارگروه آرد و نان، بخشدار مرکزی، نماینده فرمانداری، نمایندگان اتاق اصناف، شبکه بهداشت و درمان، اداره اماکن، اداره تعزیرات […]

خبر استان : رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ورامین از پلمب دو واحد نانوایی متخلف در این شهرستان خبر داد.

حسن میرزایی اظهارکرد: طرح نظارت بر واحدهای نانوایی شهرستان ورامین با حضور اعضای کارگروه آرد و نان، بخشدار مرکزی، نماینده فرمانداری، نمایندگان اتاق اصناف، شبکه بهداشت و درمان، اداره اماکن، اداره تعزیرات حکومتی، اداره غله و بازرسان اداره صنعت ، معدن و تجارت و اصناف به طور مستمر برگزار و روند فعالیت واحدهای نانوایی ها مورد ارزیابی قرار می گیرد.

وی به ایرنا گفت: در اجرای این طرح که امروز برگزار شد، از هفت واحد نانوایی شهرستان ورامین بازدید به عمل آمد که طی آن ۲ واحد نانوایی به دلیل رعایت نکردن مسائل بهداشتی ، کیفیت و کمیت نان های عرضه شده متخلف شناخته شدند که پرونده متخلفان جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.
میرزایی افزود: این دو واحد متخلف به دلیل تکرار تخلف و عدم توجه به اخطارهای صادره پلمب شد.
میرزایی از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف اعم از گرانفروشی، کم فروشی و رعایت نکردن اصول بهداشتی واحدهای نانوایی، مراتب را به شماره ۱۲۴ ستاد خبری اداره صنعت، معدن و تجارت اطلاع رسانی کنند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*