۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » تریبون آزاد » تهران » خبر ویژه » خواندنی ها
  • شناسه : 705
  • 21 سپتامبر 2014 - 18:42
  • 93 بازدید
  • ارسال توسط :
توقف اقدام غیرقانونی دانشگاه آزاد در افزایش شهریه ثابت دانشجویان

توقف اقدام غیرقانونی دانشگاه آزاد در افزایش شهریه ثابت دانشجویان

خبر استان : جمعی از نمایندگان مجلس در تذکرات کتبی بر توقف اقدام غیرقانونی دانشگاه آزاد در افزایش شهریه ثابت دانشجویان و همچنین تسریع در پرداخت حقوق بازنشستگان صنعت فولاد تاکید کردند. در جلسه علنی امروز مجلس (یک شنبه 30 شهریورماه ) تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور از سوی هیأت‌ رئیسه مجلس به […]

خبر استان : جمعی از نمایندگان مجلس در تذکرات کتبی بر توقف اقدام غیرقانونی دانشگاه آزاد در افزایش شهریه ثابت دانشجویان و همچنین تسریع در پرداخت حقوق بازنشستگان صنعت فولاد تاکید کردند.

در جلسه علنی امروز مجلس (یک شنبه 30 شهریورماه ) تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور از سوی هیأت‌ رئیسه مجلس به شرح زیر قرائت شد:

سید هادی حسینی، علیرضا خسروی، محمدرضا پورابراهیمی، نبی‌الله‌ احمدی، حسین نیاز آذری، رضا صابری، محمدجواد نظری‌مهر، فرهاد بشیری، کاظم جلالی، مجید منصوری بیدکانی، علی ایرانپور، علیرضا سلیمی، نادر قاضی‌پور، حسن کامران دستجردی، حمیدرضا فولادگر، نیره اخوان بی‌طرف، سید ناظر موسوی لارگانی،‌ منصور حقیقت‌پور، سید سعید زمانیان، نمایندگان قائم‌شهر، سمنان، کرمان، داراب، بابل، آزادشهر، کردکوی، پاکدشت، شاهرود، لنجان، مبارکه، محلات، ارومیه، اصفهان، فلاورجان، اردبیل و شهرکرد در تذکری به وزیر تعاون و کار و رفاه اجتماعی خواستار تسریع در پرداخت حقوق بازنشستگان صنعت فولاد شدند.

قائید رحمت نماینده درود و ازنا در تذکری با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر تسریع در تعیین تکلیف کارخانه کفش غزال درود توسط شرکت شصتا و انتقال بخشی از واحدهای تابعه شرکت شستا به این شهرستان تاکید کرد. وی همچنین به وزیر راه و شهرسازی بر تسریع در اجرای طرح احداث کنارگذر درود و تسریع در تکمیل جاده ازنا و شازند و همچنین تسریع در اجرای طرح بارانداز و بندر خشک شهرستان درود متذکر شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم در تذکری دیگر به وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بر تسریع در اجرای طرح کشت و صنعت درود توسط سازمان اتکا و توسط صنایع اشتغالزایی دفاعی در شهرستان درود تاکید کرد.

قائید رحمت در تذکر خود به وزیر نیرو  بر تسریع در آزاد نمودن حقابه زیست محیطی و کشاورزی سد مرود درود از سد صالح استان مرکزی تاکید داشت.

 این نماینده مردم در مجلس نهم در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر تسریع در تکمیل فرهنگسرا و کتابخانه شهرستان درود و ازنا تاکید کرد.

محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک در تذکری به رئیس‌ جمهور خواستار جلوگیری از اقدام غیرقانونی دانشگاه آزاد در افزایش شهریه ثابت دانشجویان نیز در تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار تسریع در ارائه لایحه خدمات‌رسانی به معلولان شد و همچنین در تذکر به وزیر جهاد کشاورزی تسریع در پرداخت بهای گندم خریداری شده از کشاورزان تاکید کرد.

نادر قاضی‌پور، علیرضا محجوب، عزیزی، اکبریان و حسین سبحانی‌نیا نمایندگان ارومیه، تهران، کرج و نیشابور در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار تسریع در توسعه بیمه خبرنگاران به کارکنان تمام جراید و نشریات و همچنین شدند.

نادر قاضی‌پور، علیرضا محجوب واکبریان در تذکری به وزیر ورزش و جوانان خواستار جلوگیری از تضیع حقوق علی دایی کایپتان و سرمربی سابق تیم ملی فوتبال شدند.

 جعفر قادری و ضرغام صادقی نمایندگان شیراز به وزیر کشور لزوم حفظ حرمت و شأن افراد در انجام تغییرات مدیریتی و جلوگیری از تکرار حادثه تغییر بخشدار ضرغام را متذکر شدند.

موسی الرضا ثروتی نماینده مردم بجنورد ، قوامی نماینده مردم اسفراین در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی خواستار تسریع در پرداخت بهای گندم خریداری شده از کشاورزان شدند.

نادر قاضی‌پور، علیرضا محجوب در تذکری به وزیر امور اقتصاد و دارایی بر صدور دستور رسیدگی به واگذاری شرکت صنایع کاغذ مراغه تاکید کردند.

 فتح‌الله حسینی و وحید احمدی نمایندگان قصر شیرین و کنگاور در تذکری به وزیر آموزش و ورزش خواستار تسریع در تعیین تکلیف وضعیت استخدامی معلمان حق‌التدریس و معلمان و آموزش‌یاران نهضت سوادآموزی شدند.

سید ناصر موسوی لارگانی و سبحانی نیا نمایندگان فلاورجان و نیشابور در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی بر تسریع در استخدام ناظران کشاورزی حسب قانون مصوب مجلس شورای اسلامی تاکید کردند.

سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان به رئیس‌ جمهور در مورد تسریع تبدیل وضعیت معلمان پذیرفته شده در آزمان استخدامی وزارت آموزش و پرورش در سال 1389 با شرایط رسمی آزمایشی حسب مصوبه مجلس، به وزیر بهداشت در مورد لزوم برخورد قاطع با متخلفان در پرونده استفاده از روغن پالم در محصولات لبنی و جلوگیری استفاده این ماده در محصولات، به وزیر ورزش و جوانان در مورد علت تضیع بیت‌المال در حوزه فوتبال به ویژه مسائل مربوط به دو تیم پرسپولیس و استقلال و به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد لزوم پرهیز وزیر و معاونان وزارتخانه از حمایت از برخی افراد، هنرمندان و نویسندگان ضد انقلاب تذکر داد.

سادات ابراهیمی نماینده شوشتر به وزیر نفت نسبت به توضیح علت عدم جذب نیروهای پذیرفته شده در آزمون استخدامی وزارت نفت، به وزیر کشور نسبت به توضیح علت عدم ارتقای تقسیمات کشوری روستاهای علم الهدی، اندیشه ، نورمحمدی و توضیح علت عدم جذب نیروهای شرکت کننده در آزمون استخدامی استانداری ها تذکر داد.

غضنفرآبادی نماینده بم در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی بر لزوم حمایت از کشاورزان شهرستان شرق استان کرمان و اعزام کارشناسان جهت تعیین میزان خسارات وارده ناشی از خشکسالی تاکید کرد.

تامینی لیچایی نماینده رشت نیز در تذکر به وزیر جهاد کشاورزی و وزیر صنعت، معدن و تجارت خواستار توضیح علت عدم توجه به کاهش قیمت برنج در زمان برداشت  این محصول شد و خواستار تسریع در استخدام ناظران کشاورزی به ویژه برنج شد.

شوهانی نماینده ایلام در تذکری به وزیر کشور خواستار تسریع در بررسی حادثه قتل دو سرباز در محوطه فرمانداری شهرستان مهران و یک سرباز در نوار مرزی در یک هفته گذشته شد.

 ابراهیم کارخانه‌ای نماینده مردم همدان به رئیس‌ جمهور در مورد برکناری گسترده خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران از سمت‌های اداری و آموزشی تذکر داد و عنوان کرد که این اقدام برخلاف سیاست‌هایی است که با حضور جنابعالی در خانواده‌های ایثارگران رخ می‌دهد که در مقابل این اقدام دستور مؤکد شما برای جلوگیری از آن لازم است.

حقیقت پور نماینده اردبیل ، نمیر، نیر و سرعین در خصوص حل مشکلات عشایر  و همچنین تسریع در تنظیم بازار سیب زمینی به وزیر جهاد کشاورزی تذکر داد.

ایرج عبدی، غلامرضا نوری قزلجه، احمد شوهانی و بهروز نعمتی نمایندگان خرم‌آباد، بستان‌آباد، ایلام و اسدآباد در تذکری به رئیس‌ جمهور خواستار تسریع در برخورد با بورسیه‌های غیرقانونی تحصیلی و جلوگیری از رانت‌های علمی شدند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*