۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خبر ویژه » خواندنی ها
  • شناسه : 2013
  • 12 ژوئن 2015 - 9:04
  • 90 بازدید
  • ارسال توسط :
تصویب ۲۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال و خودکفایی مددجویان کمیته امداد

تصویب ۲۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال و خودکفایی مددجویان کمیته امداد

خبر استان : رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت: توجه به اشتغال و خودکفایی اقتصادی مددجویان از اولویت‌های کمیته امداد است که در این راستا ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار در قانون بودجه امسال برای این مهم مصوب شده است. پرویز فتاح با بیان اینکه توانمندسازی، خوداتکایی و اشتغال مددجویان تحت پوشش کمیته امداد […]

خبر استان : رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت: توجه به اشتغال و خودکفایی اقتصادی مددجویان از اولویت‌های کمیته امداد است که در این راستا ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار در قانون بودجه امسال برای این مهم مصوب شده است.

پرویز فتاح با بیان اینکه توانمندسازی، خوداتکایی و اشتغال مددجویان تحت پوشش کمیته امداد مورد تاکید است اظهار داشت: در کمیته امداد زمینه و ظرفیت لازم برای استقلال اقتصادی مددجویان و اشتغالزایی آنها وجود دارد که امسال این مهم تسریع می‌یابد.

وی، خوداتکایی و توانمندسازی مددجویان را سبب عزت  این خانواده‌ها دانست و گفت: کمیته امداد امام(ره)  تمام تلاش خود را برای توانمند سازی در راستای استقلال اقتصادی مددجویان با استفاده از تمامی منابع خود بسیج می‌کند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور با اشاره به اینکه سال قبل 2 هزار میلیارد تومان برای اشتغال مددجویان مصوب شد افزود: از این میزان تسهیلات بیش از یک‌ هزار و 400 میلیارد تومان آن تخصیص یافت و پرداخت شد.

فتاح با اشاره به اینکه امسال در قانون بودجه تسهیلات اشتغال‌زایی مددجویان مصوب شده است، بیان کرد: 2 هزار میلیارد تومان اعتبار اشتغال‌زایی در قانون بودجه امسال برای پرداخت به مددجویان در قالب تسهیلات مصوب شده است.

وی با بیان اینکه کمیته امداد قادر است با کمترین سرمایه‌گذاری پایدارترین شغل ایجاد کند خاطرنشان کرد: هرچند در صنایع بزرگ  برای ایجاد یک شغل افزون بر100 میلیون تومان سرمایه‌گذاری می‌شود ولی در کمیته امداد برای ایجاد بنگاه‌های کوچک اشتغال‌زایی بین 10 تا 15 میلیون تومان اعتبار نیاز است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*