۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خبر ویژه » خواندنی ها » ورامین
  • شناسه : 3448
  • 14 سپتامبر 2015 - 15:18
  • 59 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری 200 ویژه‌برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در ورامین

برگزاری 200 ویژه‌برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در ورامین

خبر استان : فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ورامین ویژه‌برنامه‌های هفته دفاع مقدس این شهرستان را تشریح کرد. داود اصغری در آستانه هفته دفاع مقدس در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه‌های پیش‌بینی شده برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان ورامین، اظهار داشت: حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج ورامین بالغ بر 200 برنامه مختلف […]

خبر استان : فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ورامین ویژه‌برنامه‌های هفته دفاع مقدس این شهرستان را تشریح کرد.

داود اصغری در آستانه هفته دفاع مقدس در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه‌های پیش‌بینی شده برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان ورامین، اظهار داشت: حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج ورامین بالغ بر 200 برنامه مختلف را در نظر دارند تا آن‌ها را اجرایی کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ورامین گفت: در طی این مدت برنامه‌های مختلفی را به‌صورت محوری در نظر داریم اجرایی کنیم که نخستین آن‌ها صبحگاه مشترک با حضور مسئولان شهرستان ورامین است.

وی در ادامه افزود: تجمع بزرگ هیئت عاشقان ولایت یکی دیگر از برنامه‌های محوری شهرستان ورامین است که با سخنرانی یکی از مسئولان ارشد کشوری همراه خواهد بود تا بتوانیم از این طریق بصیرت مدنظر رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای (مدظله العالی) را در بین بسیجیان شهرستان افزایش داده و با مسائل روز کشور و جهان آشنا کنیم.

اصغری خاطرنشان کرد: از دیگر برنامه‌های محوری در سطح شهرستان ورامین رژه خودرویی توسط حوزه بسیج اصناف و گردان امام علی (ع) و مسابقات دوومیدانی با حضور بسیجیان گردان امام حسین(ع) شهرستان است تا آمادگی نیروها را افزایش داهیم.

وی ضمن اشاره به فرا رسیدن اول مهر گفت: یکی از برنامه‌های محوری سطح شهرستان که توسط بسیج دانش‌آموزی اجرا می‌شود نواخته شدن زنگ مقاومت در بین مدارس سطح شهرستان است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ورامین بیان کرد: نشست‌ها، مسابقات، مراسمات غبارروبی و برنامه‌های مختلفی در سطح شهرستان اجرایی خواهد شد که انجام ویزیت رایگان بیماران مناطق محروم توسط بسیج پزشکان یکی دیگر از برنامه‌هایی است که در نظر گرفته شده است.

وی اظهار کرد: از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده می‌توان به بازدید از ایثارگران آسایشگاه ثارالله، دیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان گرامی شهرستان ورامین، پیاده‌روی خانوادگی در سطح شهرستان و برنامه‌های جمعی دیگر اشاره کرد.

اصغری در پایان تصریح کرد: اجرای اکثریت این برنامه‌ها توسط حوزه و پایگاه‌های مقاومت بسیج انجام می‌شود که لازم است از همه افراد و مسئولانی که بسیجی‌وار برای اجرای بهتر برنامه‌ها تلاش می‌کنند تقدیر و تشکر به‌عمل آوریم.

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*