۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خبر ویژه » خواندنی ها » ورامین
  • شناسه : 2986
  • 26 آگوست 2015 - 19:25
  • 99 بازدید
  • ارسال توسط :
اجرای عملیات سه راه گیری در شبکه آبرسانی خیرآباد

اجرای عملیات سه راه گیری در شبکه آبرسانی خیرآباد

خبر استان : عملیات سه راه گیری در شبکه آبرسانی منطقه خیرآباد شهرستان ورامین با موفقیت انجام شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران رئیس اداره آبفای خیرآباد گفت:به منظورتنظیم و تقویت فشار آب شبکه توزیع در خیابان شهید زواره این عملیات سه راه گیری با تلاش بی وقفه […]

خبر استان : عملیات سه راه گیری در شبکه آبرسانی منطقه خیرآباد شهرستان ورامین با موفقیت انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران رئیس اداره آبفای خیرآباد گفت:به منظورتنظیم و تقویت فشار آب شبکه توزیع در خیابان شهید زواره این عملیات سه راه گیری با تلاش بی وقفه پرسنل آبفای خیرآباد انجام شد.

مصطفی فخاری در ادامه با اشاره به این که اطلاع رسانی به شهروندان محترم در خصوص اجرای این عملیات از سوی سامانه 122و دفتر روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی انجام گرفت،افزود: عملیات سه راه گیری در شبکه آبرسانی خیرآباد بر روی خطوط آبرسانی 500 و 600 میلیمتری چدن داکتیل انجام شد با توجه به برنامه ریزی ها و پیش بینی های انجام شده در کمترین زمان ممکن،بدون قطعی آب اجرا گردید.

وی اضافه نمود: با بکارگیری لوله ها و اتصالات استاندارد و مناسب و همچنین رعایت دقیق نکات ایمنی کار ،این عملیات با موفقیت پایان یافت.

فخاری تصریح کرد: با اجرای عملیات سه راه گیری ضمن ارتقای کیفیت آبرسانی و جلب رضایت مشترکین،فشار آب نیز در خیابان مذکورتنظیم شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*