۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » تهران » خبر ویژه » خواندنی ها
  • شناسه : 3650
  • 25 سپتامبر 2015 - 10:17
  • 72 بازدید
  • ارسال توسط :
آتش‌سوزی‌گسترده در ساختمان آ‌لومینیوم تهران

آتش‌سوزی‌گسترده در ساختمان آ‌لومینیوم تهران

خبر استان : سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: بامداد جمعه آتش‌سوزی گسترده ای در پاساژ آلومینیوم واقع در خیابان جمهوری اتفاق افتاد. جلال ملکی اظهار داشت: در ساعت 5:14 جمعه آتش‌سوزی در پاساژ آ‌لومینیوم واقع در خیابان جمهوری بعد از خیابان شیخ هادی به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و ماموران 5 ایستگاه به […]

خبر استان : سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: بامداد جمعه آتش‌سوزی گسترده ای در پاساژ آلومینیوم واقع در خیابان جمهوری اتفاق افتاد.

جلال ملکی اظهار داشت: در ساعت 5:14 جمعه آتش‌سوزی در پاساژ آ‌لومینیوم واقع در خیابان جمهوری بعد از خیابان شیخ هادی به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و ماموران 5 ایستگاه به همراه خودورهای تنفسی، تشک نجات، تانکر آب و بالابر به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: ساختمان آلومینیوم دارای 13 طبقه و 600 باب مغازه است که در طبقه چهارم آن آتش‌سوزی گسترده‌ای اتفاق افتاده بود و دود تمام ساختمان را در بر گرفته و آتش در حال سرایت به دیگر طبقات بود.

ملکی افزود: درهای طبقات ای ساختمان بسته بود که آتش نشانان با باز کردن این درها توانستند به طبقات ورود پیدا و آتش را مهار کنند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران افزود: در حالی که این اتفاق در روز کاری رخ می‌داد قطعا تلفات جانی و مصدومیت‌هایی داشتیم ولی در این حادثه تنها خسارت مالی زیادی به وجود آمد و مصدومیتی نداشتیم.

ملکی یادآور شد: در گذشته نیروهای آتش‌نشانی توصیه‌های ایمنی لازم را به هیات مدیره این ساختمان داده بودند ولی هیچ سیستم ایمنی در داخل ساختمان آلومینیوم وجود نداشت. به گفته ملکی در ساعت 8:40 صبح امروز عملیات این حادثه به اتمام رسید.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*