۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » پاکدشت » خبر ویژه » خواندنی ها
  • شناسه : 3739
  • 01 اکتبر 2015 - 8:57
  • 61 بازدید
  • ارسال توسط :
۴۰۰ کارگر حدید مبتکران در پاکدشت اخراج شدند

۴۰۰ کارگر حدید مبتکران در پاکدشت اخراج شدند

خبر استان : فعالان صنفی کارگری شهرستان پاکدشت گفتند، کارخانه حدید مبتکران تولید کننده انواع صندلی خودرو به جهت کاهش سفارشات از جانب کارخانه‌های خودرو سازی دچار مشکلات مالی شده‌ است. برپایه این اطلاعات؛ کارگران اخراجی حدید مبتکران دست کم بین دو تا ده سال سابقه کار داشتند و تا پیش از خاتمه قرارداد به […]

خبر استان : فعالان صنفی کارگری شهرستان پاکدشت گفتند، کارخانه حدید مبتکران تولید کننده انواع صندلی خودرو به جهت کاهش سفارشات از جانب کارخانه‌های خودرو سازی دچار مشکلات مالی شده‌ است.

برپایه این اطلاعات؛ کارگران اخراجی حدید مبتکران دست کم بین دو تا ده سال سابقه کار داشتند و تا پیش از خاتمه قرارداد به عنوان بخشی از ۸۰۰ کارگر شاغل در این واحد تولیدی مشغول به کار بودند.

این کارگران به نقل از کارفرما حدید مبتکران دلیل اخراج خود را رکود بازار فروش محصولات عنوان می‌کنند ودر عین حال مدعی می‌شوند این واحد حدود ۵۰ تا ۶۰ میلیارد از کارخانه‌های خودرو ساز طلب دارد.

در عین حال گفته می‌شود که این کارگران تعدیل شده مانند دیگر همکاران خود دست کم دو ماه مطالبات مزدی طلبکارند و هم اکنون کارفرما آنان را برای برقراری مقرری بیمه بیکاری به اداره کار معرفی کرده است.

گفتنی است گروه صنعتی حدید مبتکران در سال ۱۳۶۵ در شرق تهران تاسیس شد و اکنون از بزرگ‌ترین شرکتهای تولیدکننده صندلی خودروهای ساخت داخل بشمار می‌رود.

منبع : ایلنا

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*