۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » پاکدشت » خبر ویژه » خواندنی ها
  • شناسه : 3742
  • 01 اکتبر 2015 - 8:30
  • 48 بازدید
  • ارسال توسط :
۲۰ کارگر نوآوران ابری اخراج شدند

۲۰ کارگر نوآوران ابری اخراج شدند

خبر استان : منابع کارگری از اخراج ۲۰ کارگر کارخانه تولید قطعات خودرو «نوآوران ابری» واقع در پاکدشت خبر می‌دهند. منابع کارگری در پاکدشت می‌گویند در این واحد تولیدی حدود ۳۰۰ کارگر مشغول به کار هستند اما از ابتدای مهرماه سال جاری به دلیل آنچه از سوی کارفرما «رکود بازار فروش محصولات» عنوان شده است، […]

خبر استان : منابع کارگری از اخراج ۲۰ کارگر کارخانه تولید قطعات خودرو «نوآوران ابری» واقع در پاکدشت خبر می‌دهند.

منابع کارگری در پاکدشت می‌گویند در این واحد تولیدی حدود ۳۰۰ کارگر مشغول به کار هستند اما از ابتدای مهرماه سال جاری به دلیل آنچه از سوی کارفرما «رکود بازار فروش محصولات» عنوان شده است، تعداد ۲۰کارگر این کارخانه با میانگین سوابق کار ۱۰ سال پس از خاتمه قرارداد موقت کارشان اخراج شده‌اند.

این کارگران می‌گویند کارفرما مدعی است کارخانه در زمینه فروش محصولات تولیدی خود دچار مشکل شده است و به همین دلیل برای کاهش هزینه‌های جاری کارخانه در مرحله نخست ۲۰ نفر از کارگران کارخانه را اخراج کرده است.

این منابع کارگری از تلاش کارگران اخراجی برای دریافت مقرری بیمه بیکاری و بازگشت به کار خبر داده‌اند. آنان می‌گویند؛ بعد از سال‌ها تلاش در این کارخانه فرصت شغلی جدیدی برایمان وجود ندارد.

کارگران اخراجی همچنین می‌گویند به تبع رکود بازارفروش محصولات خودرو سازان داخلی، بازارفروش محصولات این کارخانه را که در زمینه تولید بالابر شیشه خودرو فعالیت دارد، لطمه وارد کرده است.

به ادعای کارگران کارخانه نوآوران ابری، خودرو سازان داخلی به دلیل نداشتن منابع مالی کافی به قطعه سازان پیشنهاد خودرو‌های ساخته شده را بجای مطالباتشان داده‌اند.

منبع : ایلنا

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*