۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » ورامین
  • شناسه : 3778
  • 03 اکتبر 2015 - 15:35
  • 57 بازدید
  • ارسال توسط :
۱۴۰۰ متر اصلاح شبکه آبرسانی در خیابان مهدیه ورامین اجرا شد

۱۴۰۰ متر اصلاح شبکه آبرسانی در خیابان مهدیه ورامین اجرا شد

خبر استان : با اجرای عملیات اصلاح شبکه آبرسانی در خیابان مهدیه ورامین کیفیت آبرسانی به ساکنین ارتقا یافت. مدیر آبفای شهرستان ورامین گفت: با توجه به فرسودگی لوله های شبکه توزیع در خیابان مهدیه، عملیات اصلاح و نوسازی خطوط آبرسانی این محل در دستور کار قرار گرفت. علیرضا علیکایی افزود:طی عملیات های لوله گذاری […]

خبر استان : با اجرای عملیات اصلاح شبکه آبرسانی در خیابان مهدیه ورامین کیفیت آبرسانی به ساکنین ارتقا یافت.

مدیر آبفای شهرستان ورامین گفت: با توجه به فرسودگی لوله های شبکه توزیع در خیابان مهدیه، عملیات اصلاح و نوسازی خطوط آبرسانی این محل در دستور کار قرار گرفت.

علیرضا علیکایی افزود:طی عملیات های لوله گذاری جداگانه درخیابان مذکور و کوچه های اطراف نزدیک به ۱۴۰۰متر از خطوط قدیمی و فرسوده نوسازی شدند و مشکلات موجود شامل افت فشار و شکستگی های مکرر برطرف گردیدند.

وی تصریح کرد: جهت نوسازی خطوط و عملیات اصلاح شبکه از لوله هایی با جنس استاندارد و به قطر متناسب با جمعیت ساکن در محل استفاده شد تا اهداف مورد نظر در اجرای طرح تحقق یابد.

علیکایی خاطرنشان کرد: با اجرای این عملیات، ضمن جلوگیری از هدر رفت آب،۱۴۰۰متر از خطوط قدیمی و فرسوده از مدار بهره برداری خارج و همچنین فشار شبکه توزیع محل تنظیم و تثبیت شد.

مدیرآبفای شهرستان ورامین در پایان افزود: بازسازی انشعابات مشترکین خیابان مهدیه همزمان با اجرای عملیات اصلاح شبکه شروع شد و با برنامه ریزی و اقدامات انجام شده بزودی تمامی انشعابات فرسوده که در مسیر اجرای عملیات قرار دارند اصلاح و استاندارد سازی می شوند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*