۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خبر ویژه » خواندنی ها » قرچک
  • شناسه : 2293
  • 26 ژوئن 2015 - 13:32
  • 81 بازدید
  • ارسال توسط :
کمک ۱۰۰ میلیون تومانی شورای اسلامی قرچک به شهید منصوری در گام نخست

کمک ۱۰۰ میلیون تومانی شورای اسلامی قرچک به شهید منصوری در گام نخست

خبر استان : محمد زمانی افشار  اظهار داشت : تیم فوتسال شهید منصوری قرچک از افتخارات ورزش شهرستان و به‌ عنوان برند ورزشی قرچک مطرح است و حمایت از این تیم در دستور کار شورای شهر قرار دارد. وی گفت: طی سالیان گذشته و با توجه به مشکلات مالی و نیاز به حمایت بیشتر مدیرعامل […]

خبر استان : محمد زمانی افشار  اظهار داشت : تیم فوتسال شهید منصوری قرچک از افتخارات ورزش شهرستان و به‌ عنوان برند ورزشی قرچک مطرح است و حمایت از این تیم در دستور کار شورای شهر قرار دارد.

وی گفت: طی سالیان گذشته و با توجه به مشکلات مالی و نیاز به حمایت بیشتر مدیرعامل شهید منصوری بخشی از سهام خود را به شهرداری قرچک واگذار کرد و  شهرداری و شورای شهر هرگونه حمایت از جمله حمایت مالی از این باشگاه را وظیفه خود می‌داند.

عضو شورای اسلامی شهر قرچک تاکید کرد: امروز بخش عظیمی از جوانان و ورزشکاران قرچک از حامیان تیم شهید منصوری هستند و همین امر موجب شده گرایش جوانان به فوتسال بیشتر شود  تا جایی که امروز می‌توان شهرستان قرچک را پایتخت فوتسال کشور نامگذاری کرد.

وی افزود: اعضای شورای شهر منتخبان همین مردم و جوانان هستند و حمایت شورای اسلامی شهر از باشگاه شهید منصوری در راستای پاسخگویی به مطالبات به حق مردم خواهد بود.

کمک ۱۰۰ میلیون تومانی شورای اسلامی قرچک به شهید منصوری در گام نخست/تخصیص مبالغ دیگری به این تیم در آینده نزدیک

زمانی افشار در ارتباط با نحوه حمایت از باشگاه شهید منصوری قرچک گفت: سال گذشته شورای اسلامی شهر و شهرداری قرچک برای حمایت مالی از باشگاه شهید منصوری با برخی موانع قانونی مواجه بود اما امسال با تدبیر و حمایت مسئولان مصوبه‌ای در ارتباط با پرداخت کمک مالی به تیم شهید منصوری تصویب شده است.

وی ادامه داد: شورای شهر با پرداخت ۱۰۰ میلیون تومان در مرحله اول به باشگاه شهید منصوری موافقت کرده و به‌زودی مبالغ دیگری نیز به این تیم اختصاص داده می‌شود.

کمربندی جنوبی بزرگترین خواسته مردم قرچک است

عضو شورای اسلامی شهر قرچک در بخش دیگری از سخنان خود به پروژه بزرگ کمربندی جنوبی  قرچک اشاره کرد و گفت: افتتاح کمربندی جنوبی در شهر قرچک بزرگترین خواسته مردم قرچک است تا ضمن رشد و توسعه متوازن شهری بار ترافیکی درون شهری نیز کاهش داشته باشد.

زمانی افشار کاهش آلودگی صوتی و هوا را از جمله دستاوردهای افتتاح کمربندی جنوبی قرچک دانست و تصریح کرد: با افتتاح این کمربندی زمان سفر مردم شهرستان‌های ورامین، پیشوا و جوادآباد از تهران و بالعکس کوتاه‌تر می‌شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*