۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1273
  • 27 مارس 2015 - 17:42
  • 90 بازدید
  • ارسال توسط :
کشف ۲۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در شرق استان تهران در ایام نوروز

کشف ۲۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در شرق استان تهران در ایام نوروز

خبر استان : فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران گفت: بیش از ۲۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در ایام نوروز در سطح شرق استان تهران کشف شده است.  سردار سیروس فتحی فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران با اشاره به موفقیت های پلیس در هفته نخست نوروز […]

خبر استان : فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران گفت: بیش از ۲۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در ایام نوروز در سطح شرق استان تهران کشف شده است.

 سردار سیروس فتحی فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران با اشاره به موفقیت های پلیس در هفته نخست نوروز اظهار داشت: نیروی انتظامی شرق استان تهران در بخش های مختلف در آماده باش کامل به سر می برند.

فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران افزود: در هفت فرماندهی انتظامی شرق استان تهران شامل شهرستان های ورامین، پیشوا، قرچک، پاکدشت، پردیس، فیروزکوه، دماوند جلسات متعددی برای عملکرد بهتر و مطلوب تر در ایام نوروز برگزار شده است.

کاهش وقوع جرم در شرق استان تهران در هفته نخست سال

وی ادامه داد: بر اساس آمار اولیه از هفته نخست سال ۹۴، نیروی انتظامی شرق استان تهران توانسته  در بخش های مختلف با پیشرفت و موفقیت، وظائف محوله را انجام و آسایش و امنیت مناسبی را برای شهروندان و مسافران در این منطقه فراهم آورد.

این مسئول با اشاره به کاهش وقوع جرم در هفته نخست نوروز در شرق استان تهران اضافه کرد: بر اساس برآوردهای صورت گرفته و با فرهنگ سازی انجام شده و تلاش پلیس، میزان وقوع جرم در شرق استان تهران نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.

افزایش کشفیات نیروی انتظامی شرق استان نسبت به سال گذشته

وی عنوان کرد: اگرچه میزان وقوع جرم در شرق استان کاهش پیدا کرده است اما با تلاش نیروی انتظامی، میزان کشفیات این نیرو در همین مدت نسبت به سال گذشته با رشد قابل توجهی روبرو بوده است.

فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران با تشکر از همکاری مردم با نیروی پلیس در ایام نوروز بیان داشت: مردم همکاری مناسبی را با پلیس در هفته نخست نوروز داشتند که امیدواریم این همکاری در مدت باقی مانده تعطیلات ادامه پیدا کند.

کشف ۲۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در ایام نوروز

این مسئول با اشاره به افزایش کشفیات پلیس شرق استان تهران در زمینه مواد مخدر اظهار داشت: از نیمه اسفندماه ۹۳ تا پنجم فرودین ماه بیش از ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در سطح شرق استان تهران کشف شده است که از این میزان بیش از ۲۰۰ کیلوگرم در ایام نوروز کشف گردید.

فرمانده نیروی انتظامی شرق استان یادآور شد: دستگیری ۴۹۲ سارق خرد و ۴۵ توزیع کننده مواد مخدر در کنار کشف ۴۰ قبضه سلاح گرم در شرق استان تهران از دیگر دستاوردهای پلیس در ایام نوروز است.

وی کشف ۱۲۰ خودرو سرقتی و ۱۱۸ موتور سیکلت سرقت و جلوگیری از تردد غیرمجاز ۸۶۰ نفر را از دیگر اقدامات نیروی انتظامی شرق استان تهران در هفته نخست تعطیلات نوروزی عنوان کرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*