۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1972
  • 10 ژوئن 2015 - 20:33
  • 99 بازدید
  • ارسال توسط :
کشف ۲تن موادمخدر تا انهدام ۲۰باند موادافیونی در شرق استان تهران

کشف ۲تن موادمخدر تا انهدام ۲۰باند موادافیونی در شرق استان تهران

خبر استان : در نمایش کشفیات نیروی انتظامی شرق استان تهران از کشف بیش از دو تن مواد مخدر از ابتدای سال تاکنون خبر داده شد. به گزارش خبرنگار مهر، ظهر چهارشنبه نمایش کشفیات نیروی انتظامی شرق استان تهران با حضور سردار سیروس فتحی فرماندهی نیروی انتظامی شرق استان تهران، حجت الاسلام سید محسن محمودی […]

خبر استان : در نمایش کشفیات نیروی انتظامی شرق استان تهران از کشف بیش از دو تن مواد مخدر از ابتدای سال تاکنون خبر داده شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر چهارشنبه نمایش کشفیات نیروی انتظامی شرق استان تهران با حضور سردار سیروس فتحی فرماندهی نیروی انتظامی شرق استان تهران، حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین، مسئولان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور، مسئولان اجرایی و قضایی و جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار شد.

در این مراسم از بیش از یک و نیم تن مواد مخدر و دستگیری قاچاقچیان این باند که طی یک عملیات اطلاعاتی و پلیسی به دام پلیس گرفتار شدند، در معرض دید قرار گرفت.

سردار سیروس فتحی در این مراسم اظهار داشت: نیروی انتظامی شرق استان تهران همواره تلاش کرده است تا از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل خود برای مبارزه با مخلان نظم و امنیت عمومی استفاده کند.

کشف بیش از دو تن موادر مخدر در شرق استان تهران

فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران افزود: یکی از مهمترین بخش های برنامه ریزی نیروی انتظامی شرق استان تهران برخورد با قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر است که در سایه تلاش های صورت گرفته موفقیت های بزرگی برای این نیرو به دست آمده است به طوری که با تلاش های صورت گرفته و همکاری سایر بخش های نیروی انتظامی، بیش از ۲۰ باندبزرگ تهيه وتوزيع مواد مخدر را شناسايی و منهدم کنند.

وی ادامه داد: تشکیل شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به منظور برنامه ریزی و ایجاد هماهنگی برای برخورد با قاچاقچیان و فعالان حوزه مواد مخدر از مهمترین اقداماتی بود که از زمان تشکیل نیروی انتظامی شرق استان تهران انجام گرفت.

کشف يک تن و ۴۷۰ کيلوگرم ترياک از یک باند مواد مخدر

سردار فتحی اضافه کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از دو تن و ۱۵۳ کيلوگرم انواع مواد مخدر در شرق استان تهران کشف شده که این امر مرهون تلاش های مأموران نیروی انتظامی است.

وی در ادامه با تشریح شناسایی یک باند بزرگ مواد مخدر و کشف حدود یک و نیم تن ماده افیونی گفت: با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی متوجه شدیم که باند بزرگ قاچاق موادمخدر به سرکردگي فردي به نام “ر ص، محموله ای را از استان سیستان و بلوچستان به سمت تهران انتقال می دهد.

سردار فتحی گفت: پس از تعقیب خودوری حامل محموله مواد مخدر بالاخره در يک عمليات ضربتي در حاشيه جنوبي کوير ورامين آن را متوقف و به همراه راننده به مقر پليس مبارزه با موادمخدر استان منتقل شدند.

این مسئول یادآور شد: يک تن و ۴۷۰ کيلوگرم ترياک در قالب ۱۴۷ بسته در این تریلر جاسازی شده بود که با هوشیاری مأموران نیروی انتظامی کشف و ضبط شد.

۲۶ پلیس تخصصی در شرق استان تهران مستقر است

سردار فتحی  اظهار داشت: حدود چهار سال از استقرار فرماندهی نیروی انتظامی شرق استان تهران در ورامین می گذرد و در طی این سال ها بیش از ۲۶ معاونت و پلیس تخصصی در حوزه شرق استان تهران مستقر و به خدمت رسانی به شهروندان می پردازند.

فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران افزود: فرماندهی انتظامی شرق استان تهران از لحاظ جمعیت و وسعت و ویژگی های جغرافیایی و سیاسی منطقه از اهمیت و جایگاه بسیار مهمی برخوردار است.

وی ادامه داد: تا پیش از سال ۹۰ مردم شرق و غرب استان تهران مجبور بودند تا برای انجام بسیاری از کارهای اداری تحت پوشش نیروی انتظامی نظیر امور نظام وظیفه، گواهینامه، گذرنامه، تعویض پلاک و غیره به مناطق مجاور مراجعه کنند که این موضوع هزینه های زیادی را برای مردم به همراه داشت.

این مسئول اضافه کرد: پیگیری چندساله مسئولان شهرستان ورامین و مطالبه مردم شرق استان تهران سبب شد تا در سال ۹۰ سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده وقت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با استقرار فرماندهی شرق استان تهران در ورامین موافقت کند.

وی عنوان کرد: در ابتدای استقرار فرماندهی انتظامی شرق استان تهران در ورامین مهمترین موضوعی که ذهن مسئولان این نیرو و مدیران شهرستان ورامین را به خود معطوف ساخته بود، بحث سخت افزاری و تأمین امکانات زیرساختی برای راه اندازی معاونت ها و پلیس های تخصصی بود.

سردار فتحی یادآور شد: اگرچه در راه تأمین زمین و ساختمان برای پلیس ها و معاونت های تخصصی بویژه مکان فرماندهی انتظامی شرق استان تهران کش و قوس هایی نیز به وجود آمد اما بالاخره با مساعدت و همکاری مسئولان، زمین مورد نیاز برای احداث ساختمان فرماندهی انتظامی شرق استان تهران تأمین و با حضور سردار حسین اشتری کلنگ احداث آن بر زمین زده شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*