۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » تهران » خبر ویژه » خواندنی ها
  • شناسه : 3543
  • 19 سپتامبر 2015 - 17:23
  • 84 بازدید
  • ارسال توسط :
کشف ۱۴۰۰ تن آجر غیراستاندارد در تهران

کشف ۱۴۰۰ تن آجر غیراستاندارد در تهران

خبر استان : مدیرکل استاندارد استان تهران با تاکید بر برنامه جدی این اداره کل برای استانداردسازی مصالح ساختمانی در استان ، از توقیف هزار و چهارصد تن آجر فشاری غیراستاندارد ، در تهران و در ماه گذشته ، خبر داد. اداره‌کل استاندارد استان تهران در جریان بازرسی کارشناسان استاندارد از مراکز تولید مصالح ساختمانی […]

خبر استان : مدیرکل استاندارد استان تهران با تاکید بر برنامه جدی این اداره کل برای استانداردسازی مصالح ساختمانی در استان ، از توقیف هزار و چهارصد تن آجر فشاری غیراستاندارد ، در تهران و در ماه گذشته ، خبر داد.

اداره‌کل استاندارد استان تهران در جریان بازرسی کارشناسان استاندارد از مراکز تولید مصالح ساختمانی ، هزار و چهارصد تن آجر فشاری با نام‌های تجارتی آجر “سفال صدف” و “حسنعلی استین نژاد” ، در پیشوای ورامین ، به علت نداشتن مجوز استاندارد توقیف شدند.

همچنین در جلسات کمیته علایم یک ماه گذشته این اداره کل ، پروانه کاربرد علامت استاندارد فراورده‌های پنل و آجر رسی سبک غیرباربر با سوراخ‌های افقی با نام تجارتی یکتاسفال و تیرچه خرپایی مورد مصرف در سقف‌های تیرچه بلوک با نام تجارتی ایتالران ، ابطال شد. در این جلسات برای دو فراورده پنل سانویچی سبک سه بعدی با نام تجارتی پایکار بنیان پنل و بتن آماده تا رده مقاومتی c25 با نام تجارتی جهان بتن زاگرس ، پروانه کاربرد علامت استاندارد صادر شد.

منبع : تسنیم

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*