۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » تهران » خبر ویژه » خواندنی ها
  • شناسه : 3185
  • 01 سپتامبر 2015 - 9:10
  • 86 بازدید
  • ارسال توسط :
چمران رئیس و طلایی نائب رییس/ هیات رییسه شورای شهر تهران اصولگرا باقی‌ماند

چمران رئیس و طلایی نائب رییس/ هیات رییسه شورای شهر تهران اصولگرا باقی‌ماند

خبر استان :  ۱۷ رای در مقابل ۱۳ باعث شد مهدی چمران در مقابل احمد مسجدجامعی دوباره پیروز شده و رئیس شورای شهر تهران باقی ماند. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بالاخره موعد رای گیری هیات رئیسه شورای شهر در سومین سال فعالیت این نهاد در دوره چهارم فرارسید و آنگونه که بسیاری از ناظران پیش […]

خبر استان :  ۱۷ رای در مقابل ۱۳ باعث شد مهدی چمران در مقابل احمد مسجدجامعی دوباره پیروز شده و رئیس شورای شهر تهران باقی ماند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بالاخره موعد رای گیری هیات رئیسه شورای شهر در سومین سال فعالیت این نهاد در دوره چهارم فرارسید و آنگونه که بسیاری از ناظران پیش بینی می کردند مهدی چمران با ۱۷رای رئیس شورای شهر تهران شد.در انتخابات سومین سال دوره چهارم مسجدجامعی ۱۳ رای آورد و یکی از اعضا نیز رای سفید داد.

گفتنی است در رای گیری نایب رئیسی نیز مرتضی طلایی با ۱۶ رای در مقابل احمد حکیمی پور با ۱۵ رای برنده شد و همچنان نایب رئیس باقی ماند.

ابوالفضل قناعتی با ۱۸ رای و محسن پیرهادی با ۱۷ رای منشی های هیات رئیسه سال سوم از دوره چهارم انتخاب شدند. ولی الله شجاع پوریان و محمد تندگویان با ۱۴ رای از رفتن به هیات رئیسه بازماندند.

با این حساب تلاش اصلاح طلبان شورای شهر برای راه یابی به هیات رییسه ناکام ماند. آنها نتوانستند هیچکدام از کرسی‌های هیات رییسه شورای شهر تهران را به خود اختصاص دهند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*