۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خبر ویژه » خواندنی ها
  • شناسه : 2276
  • 26 ژوئن 2015 - 14:20
  • 70 بازدید
  • ارسال توسط :
پیامی که فانی پس از استیضاح نشدن برای معلمان نوشت

پیامی که فانی پس از استیضاح نشدن برای معلمان نوشت

خبر استان : وزیر آموزش وپرورش پس از کسب رای اعتماد مجدد از مجلس شورای اسلامی پیامی خطاب به فرهنگیان و معلمان صادرکرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از مرکز اطلاع رسانی وروابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، متن کامل پیام علی اصغر فانی به شرح زیر است : بسم الله الرحمن […]

خبر استان : وزیر آموزش وپرورش پس از کسب رای اعتماد مجدد از مجلس شورای اسلامی پیامی خطاب به فرهنگیان و معلمان صادرکرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از مرکز اطلاع رسانی وروابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، متن کامل پیام علی اصغر فانی به شرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم

فرهنگیان فرهیخته ، همکاران ارجمند

خدای سبحان را شاکرم در سال همدلی و همزبانی ، در روز های پایانی سال تحصیلی ، بار دیگر تلاش و مساعی همکاران خدوم در وزارت آموزش و پرورش ، از جانب نمایندگان ومنتخبان ملت، مهر تایید خورد تا در پرتو رهنمود های مقام معظم رهبری و توصیه های رئیس جمهور محترم وبا ابتنا بر سیاست های اعلام شده وپرهیز از هر گونه تهور به نام تحول ، بیش از پیش مصمم به گام برداشتن برای ترسیم افقی امید بخش برای آموزش و پرورش ورشد و بالندگی نسل سرفراز کشور مان باشیم .

اینجانب، ایمان راسخ دارم معلمان عزیزکشورم قهرمانان راستین توسعه همه جانبه و دستگاه تعلیم وتربیت، بستراصلی وسرنوشت ساز برای تحقق آینده ای امید بخش و متعالی خواهد بود.

شما معلمان و فرهنگیان هستید که افتخارات آینده‌ کشور را در پای تخته های سیاه به سفیدی می‌نگارید و با تقدیم مرواریدهای دین و دانش که از چشمه سار زلال معرفت حق به ودیعه گرفته‌اید، علی رغم همه تنگناهاو مشکلات با دلی دریایی و دمی مسیحایی، کودکان، نوجوانان و جوانان این مرز وبوم را تا قله‌های دین و دانایی همراهی می‌کنید.

در این ایام بس با فضیلت ماه میهمانی خدا رمضان المبارک ، ضمن سپاس از اعتماد مجدد نمایندگان ملت به برنامه های وزارت آموزش وپرروش، تلاش های مجدانه شمافرهنگیان گرامی کشور را قدر نهاده و با خدای خود عهد می بندیم که برای حفظ کرامت، منزلت، هویت و معیشت معلمان وارتقای جایگاه معلمی در جامعه تلاش نموده و رفع مشکلات فرهنگیان معزز وارتقای دانش و مهارت‌های حرفه‌ای شما را سرلوحه‌ همت خویش قرار دهیم.

امیدوارم با اتکا به الطاف بیکران الهی وتوجهات خاصه حضرت‌ ولی‌عصر(عج)،فرصت اعتماد مجدد مجلس شورای اسلامی ، زمینه ساز همنوایی و همراهی بیشتر شما فرهیختگان و اهتمام ویژه‌ مسئولان کشور برای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در وزارت وزین آموزش وپرورش باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*