۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خبر ویژه » خواندنی ها » ورامین
  • شناسه : 2531
  • 29 جولای 2015 - 13:00
  • 93 بازدید
  • ارسال توسط :
ورامین در لیگ برتر والیبال نماینده دارد

ورامین در لیگ برتر والیبال نماینده دارد

خبر استان : طی روزهای اخیر فضای ورزشی شهر ورامین متأثر از عدم تیمداری متین ورامین در لیگ برتر والیبال بود اما با تلاش های صورت گرفته گفته می‌شود مقرر شده تا ورامین در لیگ برتر والیبال نماینده داشته باشد. شهرستان ورامین از پتانسیل و ظرفیت های بالایی در رشته های مختلف ورزشی برخوردار است […]

خبر استان : طی روزهای اخیر فضای ورزشی شهر ورامین متأثر از عدم تیمداری متین ورامین در لیگ برتر والیبال بود اما با تلاش های صورت گرفته گفته می‌شود مقرر شده تا ورامین در لیگ برتر والیبال نماینده داشته باشد.

شهرستان ورامین از پتانسیل و ظرفیت های بالایی در رشته های مختلف ورزشی برخوردار است و ورزشکاران ورامینی در مسابقات مختلف ملی و بین المللی حضوری فعال دارند.

اگرچه طی سال های اخیر شهرستان ورامین در رشته های مختلف ورزشی خوش درخشیده است اما بدون تردید همه ایران ورزش ورامین را با والیبال آن می شناسند به طوری که موفقیت های چند سال گذشته والیبال ورامین باعث شده تا والیبال به رشته نخست این منطقه بدل شود.

والیبال ورامین در برزخ ماندن یا رفتن از لیگ برتر

طی روزهای اخیر تیمداری نکردن متین ورامین در فصل آینده لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور موجی از ناراحتی و نگرانی را در میان اهالی ورزش در این شهرستان به وجود آورد به طوری که هواداران ورامین  خواستار حضور یک تیم در لیگ برتر شدند.

خبرگزاری مهر نیز در گزارشی با عنوان ورامین در شوک عدم تیمداری متین/ هوادارن در انتظار حمایت مسئولان به ابعاد مختلف این موضوع پرداخت و نوشت بدون تردید عدم تیمداری متین ورامین در فصل آینده لیگ برتر والیبال و غیبت نماینده  این منطقه در مسابقات، ضربات جبران ناپذیری را به ورزش اول ورامین خواهد زد به همین خاطر هواداران ورزشی ورامین خواستار اقدام سریع مسئولان هستند.

متین ورامین

همچنین مدیر عامل متین ورامین نیز در گفتگو با خبرنگار مهر تأکید کرد که این باشگاه تنها در این فصل تیمداری نخواهد کرد  و در فصل آینده با قدرت در مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور حضور خواهد یافت.

تلاشی که به ثمر نشست

پس از اعلام مدیر عامل تیم متین ورامین مبنی بر عدم تیمداری این تیم در مسابقات لیگ برتر، جمعی از مسئولان و فعالان ورزشی ورامین تلاش خود را برای پیدا کردن اسپانسر جدید برای تشکیل تیم والیبال آغاز کردند.

طی روزهای گذشته رایزنی های مختلفی صورت گرفت و شنیده ها حاکی است که یکی از این سرمایه گذاران برای تیمداری در فصل آینده لیگ برتر والیبال اعلام آمادگی کرده است.

ورامین یکی از قطب های والیبال است

احسن الله شیرکوند در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تأیید این خبر اظهار داشت: طی روزهای اخیر فضای ورزشی شهر ورامین متأثر از عدم تیمداری متین ورامین در لیگ برتر والیبال بود که این امر موجی از نگرانی را در میان اهالی والیبال به وجود آورد.

رییس هیئت والیبال شهرستان ورامین افزود: امروز رشته والیبال به عنوان مهمترین و اولین رشته ورزشی در سطح شهرستان ورامین مطرح است و بسیاری از جوانان و نوجوانان ورامینی به این رشته گرایش پیدا کرده اند.

وی ادامه داد: خوشبختانه طی سال های اخیر که متین به عنوان نماینده ورامین در لیگ برتر والیبال حضور پیدا کرده بود، استعدادهای جدیدی در رشته والیبال ورامین پیدا شد که تعدادی از آنان نیز به تیم های ملی دعوت شدند.

متین ورامین

شیرکوند اضافه کرد: امروز شهرستان ورامین به عنوان یکی از قطب های اصلی والیبال در کشور محسوب می شود که توانسته پتانسیل و ظرفیت های خود را طی سال های اخیر به نمایش بگذارد.

کاپیتان تیم متین ورامین گفت: پس از کناره گیری متین ورامین، جمعی از مسئولان به ویژه نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی تلاش های فراوانی را برای جذب یک اسپانسر و حامی برای حضور یک تیم لیگ برتری انجام دادند و نهایتا توافقات لازم در این زمینه انجام شده است.

به تیمداری ورامین در لیگ برتر خوش بین هستیم

وی ادامه داد: باید از مسئولان فدراسیون والیبال نیز تشکر و قدردانی کرد که همکاری لازم را با مجموعه شهرستان ورامین داشتند و امیدواریم با انجام مراحل قانونی، هر چه سریعتر جذب بازیکنان تیم انجام شود.

احسن الله شیرکوند

مجید بذرافشان نیز در گفتگو با خبرنگار مهر با ابراز این نکته که ما به موضوع تیمداری ورامین در لیگ برتر والیبال بسیار خوش بین هستیم اظهار داشت: صحبت های اولیه در این زمینه انجام شده است.

رییس اداره ورزش و جوانان ورامین افزود: سرمایه گذار جدید اعلام کرده که آمده به مردم ورامین خدمت کند و در این زمینه سرمایه گذاری لازم را انجام دهد که امیدواریم این موضوع عملیاتی شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*