۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » پاکدشت » تهران » خبر ویژه » خواندنی ها
  • شناسه : 1779
  • 30 می 2015 - 14:16
  • 83 بازدید
  • ارسال توسط :
هفته دولت پایان انتظار مردم پاکدشت برای افتتاح بیمارستان

هفته دولت پایان انتظار مردم پاکدشت برای افتتاح بیمارستان

خبر استان : نماینده مردم شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی زمان افتتاح رسمی بیمارستان صدتختخوابی شهدای پاکدشت را هفته دولت اعلام کرد و گفت: تلاش ما و همه مسئولین این است که حتی قبل از هفته دولت و زمان افتتاح رسمی، بیمارستان خدمت رسانی خود را به مردم آغاز کند . فرهاد بشیری از […]

خبر استان : نماینده مردم شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی زمان افتتاح رسمی بیمارستان صدتختخوابی شهدای پاکدشت را هفته دولت اعلام کرد و گفت: تلاش ما و همه مسئولین این است که حتی قبل از هفته دولت و زمان افتتاح رسمی، بیمارستان خدمت رسانی خود را به مردم آغاز کند .

فرهاد بشیری از اختصاص ۵/۱ میلیارد تومان اعتبار از سوی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی جهت تجهیز این مرکز خبر داد و گفت: تا یک ماه آینده تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیمارستان خریداری نصب خواهد شد .

وی افزود: این پروژه اهمیت حیاتی برای شهرستان دارد لذا من وهمه مسئولین شهرستان به شدت پیگیر بازگشایی هرچه سریع تر آن هستیم و دائما وزرا و معاونین ایشان ،مسئولان استانی و معاونان وزیر را برای بازدید از این پروژه و جذب اعتبارات به پاکدشت دعوت می کنیم .

نماینده پاکدشت از آغاز بهسازی و آسفالت مسیرهای منتهی به بیمارستان و تامین فضای سبز اطراف آن نیز سخن گفت و اظهار داشت: جذب نیروی متخصص و کادر درمانی مورد نیاز بیمارستانی نیز در حال انجام است و مراحل نهایی خود را طی میکند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*