۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خبر ویژه » خواندنی ها » ورامین
  • شناسه : 1982
  • 10 ژوئن 2015 - 21:07
  • 58 بازدید
  • ارسال توسط :
نظارت بر اماکن ورزشی ورامین افزایش می یابد

نظارت بر اماکن ورزشی ورامین افزایش می یابد

خبر استان : رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین گفت: نظارت بر اماکن ورزشی این شهرستان در فصل تابستان افزایش می یابد. مجید بذرافشان  گفت: دومین مرحله از طرح نظارت بر اماکن ورزشی ورامین همزمان با آغاز تعطیلات تابستان و اجرای طرح اوقات فراغت جوانان در کلیه مراکز و باشگاه های ورزشی خصوصی و […]

خبر استان : رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین گفت: نظارت بر اماکن ورزشی این شهرستان در فصل تابستان افزایش می یابد.

مجید بذرافشان  گفت: دومین مرحله از طرح نظارت بر اماکن ورزشی ورامین همزمان با آغاز تعطیلات تابستان و اجرای طرح اوقات فراغت جوانان در کلیه مراکز و باشگاه های ورزشی خصوصی و دولتی شهرستان اجرا می شود و در صورت مشاهده تخلفاتی نظیر نداشتن مجوز فعالیت، عدم بیمه ورزشی ورزشکاران و استفاده از مواد ورزشی غیر مجاز با این گونه مراکز برخورد جدی و قانونی صورت می گیرد.

وی گفت: مرحله اول طرح نظارت بر اماکن ورزشی در فروردین ماه سال جاری در کلیه مراکز ورزشی شهرستان اجرا شده بود.

بذرافشان افزود: بیش از 80 باشگاه ورزشی دولتی و خصوصی در سطح شهرستان ورامین مستقر می باشند که این مراکز در طول ایام تابستان در بیش از 95 رشته ورزشی نسبت به جذب جوانان ، نوجوانان و علاقمندان به رشته های ورزشی اقدام می کنند.

وی افزود: در طول هفته های اخیر جلسات مشترکی با مسوولین باشگاه های ورزشی شهرستان تشکیل شده و آنان را با ضوابط قانونی و دستورالعمل های ابلاغی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران آشنا ساخته و نحوه خدمت رسانی و دریافت شهریه را به آنان گوشزد نموده ایم .

بذرافشان اظهار کرد: پیش بینی می شود در ایام تابستان بیش از 15 هزار نفر از جوانان و دانش آموزان شهرستان ورامین در دوره های آموزشی باشگاه های ورزشی شهرستان شرکت نمایند که این امر نظارت مستمر بر فعالیت باشگاه های ورزشی را می طلبد.

وی گفت: با حضور مربیان مجرب در رشته های مختلف نظیر فوتبال، فوتسال، والیبال و رشته های رزمی تلاش می شود که از حضور دانش آموزان به منظور استعدادیابی نیز استفاده شود و بهترین نفرات در رشته های مختلف ورزشی شناسایی و در طول سال از وجود آنان در تیم های منتخب شهرستان استفاده شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین افزود: هم اکنون اکثر باشگاه های ورزشی مجوز فعالیت خود را دریافت کرده اند و به اماکن دولتی نظیر باشگاه های ورزشی آموزش و پرورش نیز تذکر داده شده تا هر چه سریعتر نسبت به دریافت مجوز فعالیت اقدام کنند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*