۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » تهران » خبر ویژه » خواندنی ها » قرچک
  • شناسه : 1548
  • 13 می 2015 - 9:29
  • 77 بازدید
  • ارسال توسط :
نزدیکترین شهرک صنعتی به پایتخت مهیای پذیرش صنایع

نزدیکترین شهرک صنعتی به پایتخت مهیای پذیرش صنایع

خبر استان : مدیر شهرک صنعتی قرچک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمامی شرایط را برای سهولت حضور صاحبان صنایع مهیا کرده ایم تا بتوانند با مشارکت و سرمایه گذاری به آینده کاری خود امیدوار باشند و حضوری گسترده و فعال در بازار کسب و کار داشته باشند. حامد افشار افزود: در صورت راه اندازی […]

خبر استان : مدیر شهرک صنعتی قرچک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمامی شرایط را برای سهولت حضور صاحبان صنایع مهیا کرده ایم تا بتوانند با مشارکت و سرمایه گذاری به آینده کاری خود امیدوار باشند و حضوری گسترده و فعال در بازار کسب و کار داشته باشند.

حامد افشار افزود: در صورت راه اندازی و استقرار واحدهای صنعتی و سرمایه گزاران و تولید کنندگان دراین شهرک برای افراد بسیاری به صورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغال ایجاد می شود که خود می تواند راهگشای بسیاری از معضلات اجتماعی و فرهنگی در منطقه نیز باشد.

وی گفت: با توجه به پیش بینی های انجام شده طی سالیان گذشته در عرصه فعالیت شهرک صنعتی قرچک در راستای خدمت گذاری به مردم این شهرک هم اکنون آماده استقرار صنایع انتقالی و صنایع تازه تاسیس  و صنوف تولیدی و خدماتی خواهد بود .

وی گفت: هدفهای تبیین شده هم اکنون به مرحله اجرا درآمده است که در فاز اول ۲۲۰ هکتار مراحل آماده سازی و امکانات زیر بنایی برای استقرار واحدهای  صنعتی فراهم  شده و درنظر است طی سالیان پیش رو ۵۰۰ هکتار دیگر به پروژه مورد نظر اضافه شود تا نزدیک ترین شهرک صنعتی پایتخت بتواند شرایط رابرای پذیرش نیروی کار و کارگران و متخصصین در بخش های مختلف مهیا کند .

افشار اضافه کرد: تاکنون با ۷۴ واحد صنعتی و صنفی به توافق نهایی دست یافته ایم که۵۰ واحد در بخش اصناف و ۲۷ واحد دیگرنیز در بخش صنعت فعالیت دارند و از هم اکنون عملیات اجرایی توسط تعدادی از واحدهای صنعتی آغاز شده که  امید می رود تا پایان سال جاری تعدادی از واحدهای صنعتی به مرحله پایانکار و متعاقبا پروسه تولی مورد نظر برسند .

افشار نادری اظهار کرد: خوشبختانه این مهم در سالی رقم خورد که از سوی مقام معظم رهبری بعنوان دولت و ملت، همدلی و همزبانی نام گذاری شده است که خود می تواند نوید بخش آینده ای روشن برای قشر همیشه زحمت کش کارگر باشد .

وی افزود: تمام مفاهیم عرضه شده همچون دولت، ملت، همدلی و همزبانی در کنار یکدیگر قرار گرفت تا شهرستان نوپای قرچک امیدوار به روزهای خوش باشد.

افشار ادامه داد: حال با توجه به ایجاد شرایط مناسب راه برای سرمایه گذاری در حوزه تولید و صنعت مهیا شده تا با مشارکت و استقرار در این طرح هم خود و هم قشر کارگر را از درآمد پایدار و مولد بهره مند سازند .

افشار نادری خاطرنشان کرد: این مجموعه در حال حاظر نزدیکترین شهرک صنعتی به پایتخت است که تنها ۱۵ کیلومتر با شهر تهران فاصله دارد که همین امر میتواند به عنوان یک امتیاز ویژه برای صاحبان صنایع تلقی شود .

مدیر شهرک صنعتی قرچک یادآور شد: از دیگر محسنات این مجموعه می توان به پذیرش تمامی صنایع انتقالی شامل واحدهای فلزی، شیمیایی، برق و الکتریک، کانی غیر فلزی، در بخش جواز های تازه تاسیس در صنایع غذایی و نساجی و اصناف تولیدی و همچنین صنایع تبدیلی  اشاره کرد که در این زمینه مجوزهای لازم از سوی نهادهای ذی ربط صادر شده است

سرانجام پس از گذشت سالها وعده ها به حقیقت نزدیک و شهرک صنعتی قرچک مهیای پذیرش صاحبان صنایع از سراسر استان تهران شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*