۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 3574
  • 22 سپتامبر 2015 - 10:20
  • 149 بازدید
  • ارسال توسط :
موج گرانی قیمت مسکن در راه است/ مسکن اجتماعی طرحی رها شده

موج گرانی قیمت مسکن در راه است/ مسکن اجتماعی طرحی رها شده

خبر استان : عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در حال حاضر قیمت یک قبر در تهران 200 میلیون تومان است بنابراین با تسهیلات 80 میلیون تومانی تنها می‌توان یک انباری در کلانشهرها خرید. علیرضا خسروی با اشاره به اینکه دولت هیچ برنامه و یا سیاست صحیحی برای مسکن اجتماعی به کار نگرفته است، گفت: متأسفانه […]

خبر استان : عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در حال حاضر قیمت یک قبر در تهران 200 میلیون تومان است بنابراین با تسهیلات 80 میلیون تومانی تنها می‌توان یک انباری در کلانشهرها خرید.

علیرضا خسروی با اشاره به اینکه دولت هیچ برنامه و یا سیاست صحیحی برای مسکن اجتماعی به کار نگرفته است، گفت: متأسفانه دولت برای مسکن اجتماعی زمین و یا تسهیلات مناسبی را در نظر نگرفته و همین موضوع باعث معلق ماندن این طرح شده است.
وی در ادامه افزود: در فاصله زمانی کوتاه مسکن با سونامی قیمت‌ها روبرو می‌شود و این در حالی است که بسیاری از مسئولان خبر از کاهش قیمت در این بازار داده است.
عضو کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: حدود 11 میلیون و 700 هزار نفر در سن ازدواج هستند که پس از ازدواج این حجم تقاضا در بازار ایجاد می‌شود و این در حالی است که ما در تولید و عرضه مسکن با کاهش روبرو هستیم.
خسروی با اشاره به اینکه تسهیلات 80 میلیون تومانی مسکن هیچ نقشی در رونق و یا افزایش خرید مسکن در کشور ندارد، گفت: در حال حاضر قیمت یک قبر در تهران 200 میلیون تومان است بنابراین با تسهیلات 80 میلیون تومانی تنها می‌توان یک انباری در کلانشهرها خرید.
وی با اشاره به اینکه اجاره در حال حاضر با افزایش 10 تا 15 درصدی روبرو شده است، گفت: با اجرای مالیات بر خانه‌های خالی شاید بتوان بخشی از حباب‌های موجود در بازار اجاره‌بها را کاهش داد.
خسروی خاطرنشان کرد: امیدوار هستیم تدابیر لازم برای بهبود این بازار به زودی به کار گرفته شود.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*