۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خبر ویژه
  • شناسه : 7388
  • 27 دسامبر 2015 - 14:38
  • 57 بازدید
  • ارسال توسط :
معاون دبیر کل حزب الله لبنان:کنفرانس وحدت اسلامی یکی از راههای مبارزه با جریان تکفیری است

معاون دبیر کل حزب الله لبنان:کنفرانس وحدت اسلامی یکی از راههای مبارزه با جریان تکفیری است

خبراستان: شیخ نعیم قاسم معاون دبیر کل حزب الله لبنان در حاشیه بیست و نهمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی در تهران، برگزاری این نشست را یکی از راههای مبارزه با جریان تکفیری دانست و گفت: لازمه این امر تحرک علمای مسلمین در راستای تقویت همکاری در زمینه مقاومت است. شیخ نعیم قاسم در مصاحبه اختصاصی […]

خبراستان: شیخ نعیم قاسم معاون دبیر کل حزب الله لبنان در حاشیه بیست و نهمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی در تهران، برگزاری این نشست را یکی از راههای مبارزه با جریان تکفیری دانست و گفت: لازمه این امر تحرک علمای مسلمین در راستای تقویت همکاری در زمینه مقاومت است.

شیخ نعیم قاسم در مصاحبه اختصاصی با ایرنا تاکید کرد: علمای اسلام باید با جذب نیروهای اسلامی برای حذف جریان تکفیری و تقویت مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی تلاش کنند.
معاون دبیر کل حزب الله لبنان با تقدیر از جمهوری اسلامی ایران و مجمع تقریب مذاهب اسلامی برای میزبانی گردهمایی شخصیت های جهان اسلام گفت: دعوت از علمای اهل سنت و علمای شیعه برای شرکت در این نشست با هدف تقویت وحدت میان آنها تاثیر بسزایی در حل اختلافات جزیی و تعصبات بی جا دارد.
شیخ نعیم قاسم، آمریکا را محور بحران های کنونی جهان اسلام دانست و گفت: آمریکا می خواهد از هر نظر چه اقتصادی، ٰاجتماعی و یا فکری بر مسلمانان مسلط شود و این همان مسئله ای است که وحدت بیشتر مسلمانان برای مقابله با آن را می طلبد.
وی با اشاره به اینکه آمریکا با حمایت از رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی، عراق و یمن بحران آفرینی می کند و از سوی دیگر با حمایت از گروه های تکفیری اقدام به تشدید بحران در منطقه می کند، افزود: این امر بزرگترین چالش پیش روی مسلمانان است و جهان اسلام با وحدت و مقاومت می توانند آمریکا را شکست دهند.
بیست و نهمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی روز یکشنبه با حضور حدود 300مهمان و شخصیت خارجی از 70 کشور جهان آغاز شد.

منبع :خبرگزاری ایرنا

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*