۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 3144
  • 31 آگوست 2015 - 14:02
  • 89 بازدید
  • ارسال توسط :
مردم از اسکان در حریم رودخانه های استان تهران خودداری کنند / بارش رگباری همراه با رعد و برق در راه است

مردم از اسکان در حریم رودخانه های استان تهران خودداری کنند / بارش رگباری همراه با رعد و برق در راه است

خبراستان : به گزارش ایرنا، براساس اخطاریه شماره 5 صادره از اداره کل هواشناسی استان تهران، بیشینه فعالیت سامانه بارشی طی روز سه شنبه موجب تشدید ناپایداری همرفتی به شکل بارش رگباری همراه با رعد و برق و وزش باد موقتی شدید همراه با گرد و خاک و در استان تهران می شود. در این […]

خبراستان : به گزارش ایرنا، براساس اخطاریه شماره 5 صادره از اداره کل هواشناسی استان تهران، بیشینه فعالیت سامانه بارشی طی روز سه شنبه موجب تشدید ناپایداری همرفتی به شکل بارش رگباری همراه با رعد و برق و وزش باد موقتی شدید همراه با گرد و خاک و در استان تهران می شود.
در این اطلاعیه آمده است: از این رو در شهرهای شمالی استان به ویژه ارتفاعات شرقی شهرستان های فیروزکوه، آبعلی و دماوند احتمال طغیان رودخانه و مسیل ها و بروز رگبار و رعد و برق غلیظ وجود دارد.
در این اخطاریه توصیه شده است: برای جلوگیری از خسارات احتمالی در این دو روز ضمن رعایت نکات ایمنی به ویژه اسکان در حریم رودخانه و مسیل ها خودداری کنند.
همچنین در گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران بیشینه دمای امروز تهران را 33 درجه سانتی گراد و کمینه دما امشب به 22 درجه سانتی گراد می رسد.
براساس این گزارش منطقه فیروزکوه – امین آباد با 11 درجه سانتی گراد و ورامین با 35 درجه سانتی گراد پایین ترین و بیشترین دمای در بین مناطق استان را در 24 ساعت گذشته داشتند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*