۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خبر ویژه » خواندنی ها » ورامین
  • شناسه : 2433
  • 06 جولای 2015 - 22:48
  • 65 بازدید
  • ارسال توسط :
مترو ورامین هنوز حاشیه ساز است/ برکناری رئیس روابط عمومی شورای شهر ورامین بخاطر انتشار خبر یک عضو شورا

مترو ورامین هنوز حاشیه ساز است/ برکناری رئیس روابط عمومی شورای شهر ورامین بخاطر انتشار خبر یک عضو شورا

خبر استان : رئیس روابط عمومی شورای شهر ورامین توسط نایب رئیس شورا برکنار شد. حسن خوانساریان رییس روابط عمومی شورای اسلامی شهر ورامین به دلیل نشر مطلب “دفاع سید رضا احمدی از حیثیت شورای شهر ورامین در برابر حملات نقوی نماینده مجلس” در سایت «وارنا شهر» طی تماس تلفنی، روز یکشنبه ۱۴ تیر ۹۴ […]

خبر استان : رئیس روابط عمومی شورای شهر ورامین توسط نایب رئیس شورا برکنار شد.

حسن خوانساریان رییس روابط عمومی شورای اسلامی شهر ورامین به دلیل نشر مطلب “دفاع سید رضا احمدی از حیثیت شورای شهر ورامین در برابر حملات نقوی نماینده مجلس” در سایت «وارنا شهر» طی تماس تلفنی، روز یکشنبه ۱۴ تیر ۹۴ تهدید به عزل و بازگشت به شهرداری شد.
مصاحبه مذکور توسط سید رضا احمدی عضو ادوار شورای شهر، در مقابله با تخریب های جمعه این هفته نماینده شهرستان ورامین بر علیه شورا و شهرداری ورامین انجام شده و این مصاحبه، حمایت قاطع اکثر اعضای شورای شهر ورامین را در پی داشته است.
نایب رئیس شورا که رئیس دفاتر نماینده شهرستان نیز هست؛ دوشنبه ۱۵ تیر ۹۴ نامه برکناری وی از شورا(عدم نیاز) و انتقال وی به شهرداری را امضا کرده است.
نکته جالب نیز اینجاست که آن مصاحبه هنوز در سایت رسمی شورای شهر ورامین تا ساعت ۲۴ دوشنبه ۱۵ تیر ۹۴ به این نشانی: 

لینک خبر

قابل رؤیت است و تنها عامل نشر گفتگو عزل شده است.

news_varnashahr

شنیده های دیگری نیز حکایت از اعلام عدم نیاز، به دلیل انتشار وسیع پیامکی خبر این مصاحبه دارد که تحقیقات خبرنگار راوی نیوز، حاکی از آن است که این پیامکها از سوی روابط عمومی شورای شهر نبوده است.
ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که برخی اعضای شورای شهر ورامین باید موضع خود پیرامون اینکه در زمان توهین به شورای شهر ورامین در هفته گذشته، موضع آنها عضو شورای شهر بوده یا منتسب بودن به توهین کننده را مشخص کنند.
از سوی دیگر، با عزل نیروی متخصصی مانند خوانساریان که از خانواده های معزز شهدا میباشد و تجربه دو دهه فعالیت رسانه ای و مطبوعاتی در رسانه ها و خبرگزاری ایرانا را در سابقه خود دارد، صورت مسئله را نباید عوض کنند.
گفتنی است، خوانساریان از زمان حضور به عنوان روابط عمومی شورای شهر، تعامل بسیار خوبی با رسانه ها داشته و باعث تحول بزرگی در انعکاس اخبار شورا شده بود.

منبع : راوي نيوز

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*