۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » تهران
  • شناسه : 7429
  • 28 دسامبر 2015 - 6:11
  • 69 بازدید
  • ارسال توسط :
مترو میرزای شیرازی در بهمن افتتاح می شود

مترو میرزای شیرازی در بهمن افتتاح می شود

خبر استان : معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 6 از افتتاح ایستگاه مترو میرزای شیرازی در بهمن ماه خبر داد معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 6 از افتتاح ایستگاه مترو میرزای شیرازی در بهمن ماه خبر داد و گفت: این ایستگاه در خط 3 واقع شده که در ادامه دو ایستگاه […]

خبر استان : معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 6 از افتتاح ایستگاه مترو میرزای شیرازی در بهمن ماه خبر داد

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 6 از افتتاح ایستگاه مترو میرزای شیرازی در بهمن ماه خبر داد و گفت: این ایستگاه در خط 3 واقع شده که در ادامه دو ایستگاه میدان ولی عصر (عج) و شهدای رسانه ادامه مسیر می یابد.

محمدباقر اسدی گفت: تا ابتدای ماه بهمن ایستگاه میرزای شیرازی در خط 3 به مجموع ایستگاه های متروی منطقه 6 اضافه می شود که با راه اندازی آن، تعداد ایستگاه های متروی منطقه 6 به 11 ایستگاه افزایش می یابد.

وی افزود: تمام تجهیزات این ایستگاه مانند پله های برقی و تاسیسات ایمنی و خدماتی مورد نیاز نصب شده است و بزودی و در ابتدای بهمن ماه برای استفاده مسافران بویژه مسافران خط 3 مترو بهره برداری خواهد شد.

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری منطقه 6 ادامه داد: هم اکنون ایستگاه های توحید، چهار راه ولی عصر (عج)، میدان ولی عصر (عج) فردوسی، انقلاب اسلامی، دروازه دولت در خط 4 مترو و ایستگاه های هفت تیر، طالقانی، مصلی، مفتح و شهدای رسانه (جهاد) در منطقه راه اندازی شده است.

منبع : ایسنا

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*