۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خواندنی ها » قرچک
  • شناسه : 2586
  • 07 آگوست 2015 - 17:44
  • 95 بازدید
  • ارسال توسط :
قرچک در ۱۰ رشته در مسابقات امیدهای آینده تهران تیم خواهد داشت

قرچک در ۱۰ رشته در مسابقات امیدهای آینده تهران تیم خواهد داشت

خبر استان : رییس اداره ورزش و جوانان قرچک در اولین جلسه هماهنگی جهت شرکت تیم های قرچک در مسابقات امیدهای آینده ورزش تهران از حضور ۱۰ تیم قرچکی در این رقابتها خبر داد. بشیرعزیزی در این جلسه گفت: برگزاری مسابقات امید های آینده ورزش تهران ایده ای بسیار خوب است که می تواند پیامدهای […]

خبر استان : رییس اداره ورزش و جوانان قرچک در اولین جلسه هماهنگی جهت شرکت تیم های قرچک در مسابقات امیدهای آینده ورزش تهران از حضور ۱۰ تیم قرچکی در این رقابتها خبر داد.

بشیرعزیزی در این جلسه گفت: برگزاری مسابقات امید های آینده ورزش تهران ایده ای بسیار خوب است که می تواند پیامدهای مثبتی را در ورزش تهران و کشور به همراه داشته باشد.

وی افزود: برگزاری این گونه مسابقات که با جذابیت های ورزشی همراه است در بین ورزشکاران و ورزش دوستان ایجاد نشاط و شادی می کند.

این مسئول ادامه داد: شهرستان قرچک با شرکت در ۱۱ رشته در بخش آقایان و ۹ رشته در بخش بانوان در مسابقات حضوری پر رنگ خواهد داشت اتفاقات خوبی را رقم خواهد زد.

رییس اداره ورزش و جوانان قرچک اظهار داشت: هیئت ها تیم های منتخب را جهت اعزام به مسابقات تدارک دیده اند و با شرایطی که تیم ها دارند حضوری موفق را در مسابقات دور از ذهن نخواهد بود.

گفتنی است شهرستان قرچک در رشته های باستانی، کشتی ، والیبال، شنا، کاراته، تکواندو، کوهنوردی، بوکس، اسکیت، شطرنج، ووشو، کبدی، ژیمناستیک و بدمینتون در این مسابقات حضور خواهد یافت.

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*