۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خواندنی ها » ورامین
  • شناسه : 208
  • 29 آوریل 2014 - 9:07
  • 104 بازدید
  • ارسال توسط :
فرماندار ورامین: تمامی برنامه ها و امور حوزه تولید به صورت کارشناسی و تخصصی انجام شود

فرماندار ورامین: تمامی برنامه ها و امور حوزه تولید به صورت کارشناسی و تخصصی انجام شود

خبر استان : فرماندار ورامین گفت: باید تمامی برنامه ها و کارهای امر تولید به صورت کارشناسی و  تخصصی مرتفع شود.  محسن خوانساری در جلسه کارگروه اقتصادی که با حضور معاونین فرماندارو برخی از رؤسای ادارات و چند تن از سرمایه گذاران شهرستان ورامین که در محل فرمانداری ورامین تشکیل شده بود گفت: خوشبختانه بدلیل […]

خبر استان : فرماندار ورامین گفت: باید تمامی برنامه ها و کارهای امر تولید به صورت کارشناسی و  تخصصی مرتفع شود.

 محسن خوانساری در جلسه کارگروه اقتصادی که با حضور معاونین فرماندارو برخی از رؤسای ادارات و چند تن از سرمایه گذاران شهرستان ورامین که در محل فرمانداری ورامین تشکیل شده بود گفت: خوشبختانه بدلیل وجود تحریم ها تمامی مسؤولان و تولید کنندگان به این نتیجه رسیده اند که باید به سمت تولید داخلی و استفاده از ظرفیت های داخلی رفت.

وی گفت: امروز باید معدن دارها و تولید کنندگان از فروش مواد خام خوداری کنند و محصول خود را مستقیم بدست مصرف کننده برساند ، بعنوان مثال چرمی که در کارخانه تولید می شود باید در همان کارخانه و یا همان شهرک صنعتی تبدیل به کالای چرمی بشود و به دست مصرف کننده برسد.

فرماندار گفت: باید تمامی برنامه ها و کارهای امر تولید به صورت کارشناسی و  تخصصی مرتفع شود.

خوانساری در ادامه گفت:در شهرک های صنعتی کارگروه تخصصی تشکیل شود و اعزای این کارگروه عمدتأ از سرمایه گذاران و کارخانه داران در خود شهرک صنعتی باشند تا مشکلات موجود در این بخش صنعتی به صورت تخصصی تر مرتفع شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*