۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خواندنی ها » ورامین
  • شناسه : 2232
  • 23 ژوئن 2015 - 0:04
  • 177 بازدید
  • ارسال توسط :
فرامرز تاجیک سرپرست بخشداری جوادآباد شد

فرامرز تاجیک سرپرست بخشداری جوادآباد شد

خبر استان : با حضور محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین، فرامرز تاجیک با حفظ سمت معاونت سیاسی-انتظامی فرمانداری، سرپرست بخشداری جواد آباد شد. در جلسه ای که با حضور فرماندار و معاونین وی در بخشداری جواد آباد برگزار شد فرامز تاجیک سرپرست بخشداری جواد آباد شد. محسن خوانساری در این نشست با عرض تبریک فرا […]

خبر استان : با حضور محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین، فرامرز تاجیک با حفظ سمت معاونت سیاسی-انتظامی فرمانداری، سرپرست بخشداری جواد آباد شد.

در جلسه ای که با حضور فرماندار و معاونین وی در بخشداری جواد آباد برگزار شد فرامز تاجیک سرپرست بخشداری جواد آباد شد.

محسن خوانساری در این نشست با عرض تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ماه عبادت و بندگی گفت: بخش جواد آباد بعنوان دومین بخش استان تهران با ظرفیت ها و پتانسیلهای بالایی که در عرصه محصولات کشاورزی و دامی نگاه ویژه ای در استان تهران به آن می شود .

فرماندار شهرستان ورامین با تشکر و قدردانی از زحمات سید همایون عباسی بخشدار سابق جواد آباد خواستار همکاری همه جانبه همکاران ، ،دهیاران، اعضای شورای بخش در چارچوب ظوابط و مقررات را از حاضرین در جلسه داشتند.

فرامرز تاجیک معاون سیاسی – انتظامی فرمانداری شهرستان قرچک نیز در ادامه با تاکید برهمدلی بین همکاران بیان کرد :تلاش میکنم با ایجاد یک وحدت و انسجام خاطر بین همکاران وتمامی مسئولین با پشتوانه یکدیگر در پیشرفت و آبادانی این منطقه گامهای موثری را برداریم تا نتایج این فعالیتها ،دستاوردهای خوبی برای مردم عزیز این بخش داشته باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*