۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خبر ویژه
  • شناسه : 7391
  • 27 دسامبر 2015 - 14:43
  • 58 بازدید
  • ارسال توسط :
عراقچی : برجام تا پایان دی ماه اجرا می شود

عراقچی : برجام تا پایان دی ماه اجرا می شود

خبراستان :رئیس ستاد پی گیری برجام در وزارت خارجه گفت: انشاء الله برجام تا پایان دی ماه اجرا می شود. به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، سید عباس عراقچی در حاشیه مراسم ختم پدر همسر کاظم جلالی در جمع خبرنگاران درباره زمان دقیق اجرای برجام گفت: انشاءالله تا پایان دی برجام اجرایی خواهد شد. آخرین تحولات […]

خبراستان :رئیس ستاد پی گیری برجام در وزارت خارجه گفت: انشاء الله برجام تا پایان دی ماه اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، سید عباس عراقچی در حاشیه مراسم ختم پدر همسر کاظم جلالی در جمع خبرنگاران درباره زمان دقیق اجرای برجام گفت: انشاءالله تا پایان دی برجام اجرایی خواهد شد.
آخرین تحولات برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) بعد از ظهر امروز (یکشنبه) با حضور سید عباس عراقچی رئیس ستاد پیگیری برجام در کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار می گیرد.
به گزارش ایرنا، ایران و 1+5 طی ماههای اخیر تعهداتی را برای رسیدن به زمان اجرای برنامه جامع اقدام مشترک بر عهده داشتند. در ازای جمع آوری بخشی از سانتریفیوژها، انتقال اورانیوم غنی شده به خارج و اقدام به بازطراحی راکتور اراک، طرف غربی هم متعهد شده بود پرونده پی ام دی را در شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی مختومه کرده ضمانت لازم برای نوسازی و بازطراحی راکتور اراک را ارائه کرده و در نهایت دستورالعمل های لغو تحریم های ایران را نهایی کند. به گفته مذاکره کنندگان هسته ای دی ماه موعد مقرر برای رسیدن به روز اجرای برنامه جامع اقدام مشترک است و از این تاریخ تحریم های هسته ای علیه جمهوری اسلامی ایران برداشته می شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*