۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » پاکدشت » تریبون آزاد » تهران » خبر ویژه » خواندنی ها
  • شناسه : 957
  • 08 نوامبر 2014 - 19:31
  • 87 بازدید
  • ارسال توسط :
عامل اصلی آلودگی هوای شهرستان پاکدشت مشخص شد

عامل اصلی آلودگی هوای شهرستان پاکدشت مشخص شد

خبر استان : رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پاکدشت از معرفی دو نفر از متصدیان متخلف گودال های غیرمجاز تخلیه نخاله های ساختمانی و عمرانی به دادستانی شهرستان خبر داد. محمودرضا سعیدپور با اعلام این خبر گفت: در طی سالهای گذشته  عده ای افراد سودجو بدون اخذ هرگونه مجوزی با تخلیه انواع پسماند در […]

خبر استان : رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پاکدشت از معرفی دو نفر از متصدیان متخلف گودال های غیرمجاز تخلیه نخاله های ساختمانی و عمرانی به دادستانی شهرستان خبر داد.

محمودرضا سعیدپور با اعلام این خبر گفت: در طی سالهای گذشته  عده ای افراد سودجو بدون اخذ هرگونه مجوزی با تخلیه انواع پسماند در گودال های داخل و همجوار شهرها و همچنین سوزاندن آنها، موجبات آلودگی شدید منابع آب، خاک و هوا را در شهرستان پاکدشت فراهم آورده اند.

وی افزود: بازدیدها و گزارش های کارشناسی ماموران اجرائی محیط زیست شهرستان حاکی از تخلیه زباله توسط افراد سودجو و برخی از شهرداری های مناطق شرقی تهران در این گودال هاست.

سعیدپور ضمن ابراز ناخرسندی از عدم همکاری بعضی از  دستگاه های مرتبط با موضوع مدیریت پسماندها تصریح کرد: این اداره با معرفی دو نفر از متصدیان گودال های پر مخاطره به دادستانی، ضمن اعمال قانون با هماهنگی فرمانداری شهرستان از استمرار وضعیت موجود قویاً جلوگیری خواهد نمود.

سعیدپور در پایان از شهرداریهای مستقر در شهرستان تهران خواست، از تخلیه هرگونه زباله در گودالهای شهرستان پاکدشت بدون هماهنگی دستگاه های مسئول و خصوصاً محیط زیست خودداری نمایند در غیر اینصورت نسبت به توقیف خودروهای حامل زباله اقدام خواهد شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*