۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خبر ویژه » خواندنی ها » ورامین
  • شناسه : 3238
  • 04 سپتامبر 2015 - 9:47
  • 69 بازدید
  • ارسال توسط :
صرفه جویی 70 در صدی شهرداری ورامین در مصرف آب

صرفه جویی 70 در صدی شهرداری ورامین در مصرف آب

خبر استان : شهردار ورامین گفت : تجهیز فضای سبز ورامین به تجهیزات آبیاری تحت فشار با اعتبار بالغ بر 10 میلیارد ریال بیش از 70 در صد صرفه جویی در مصرف آب به ارمغان آورده است . مهندس علی حیدریان توسعه فضای سبز را یکی از وظایف شهرداری ها دانست و گفت: توسعه فضای […]

خبر استان : شهردار ورامین گفت : تجهیز فضای سبز ورامین به تجهیزات آبیاری تحت فشار با اعتبار بالغ بر 10 میلیارد ریال بیش از 70 در صد صرفه جویی در مصرف آب به ارمغان آورده است .

مهندس علی حیدریان توسعه فضای سبز را یکی از وظایف شهرداری ها دانست و گفت: توسعه فضای سبز به منظور ارتقاء سطح سلامت و بهداشت عمومی جامعه همواره در دستور کار شهرداری ها قرار دارد هرچند که باید این توسعه همراه با نیازهای آب و هوایی منطقه صورت گیرد.

علی حیدریان افزود: با توجه به کمبودهای موجود در حوزه آب کشاورزی و محدودیت های منابع آب، شهرداری ورامین نسبت به ساماندهی وضعیت آب رسانی به فضای سبز به ویژه چمن بلوارهای این شهر اقدام کرده به طوری که با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال نسبت به تجهیز فضاهای سبز به تجهیزات آبیاری تحت فشار اقدام کرده است .
وی گفت: با استفاده از این سامانه بیش از 70 درصد در مصرف آب صرفه جویی می شود.
حیدریان اضافه کرد: در بودجه سال جاری شهرداری ورامین نیز توسعه آبیاری تحت فشار در دستور کار قرار گرفته تا با اجرای آن مشکل آبیاری فضاهای سبز برطرف شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*