۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » تریبون آزاد » تهران » خبر ویژه » خواندنی ها » عکس » ورامین
  • شناسه : 1104
  • 16 دسامبر 2014 - 15:17
  • 78 بازدید
  • ارسال توسط :
شهردار و اعضاي شوراي شهر ورامين خادمان عاشقان امام حسين (ع) در كربلا / گزارش تصويري

شهردار و اعضاي شوراي شهر ورامين خادمان عاشقان امام حسين (ع) در كربلا / گزارش تصويري

خبر استان : ايستگاه صلواتي شهرداري ورامين در 35 کیلومتری مسیر نجف به کربلا در ایام اربعین حسینی پذیرای روزانه بيش از 9 هزار زائر امام حسین (ع) بود . بر اساس این گزارش “مهندس حیدریان” شهردار ، “محمد وصالپور”،”محمد حسن فرجی”،”سید رضا احمدی”،”محمد مهماننواز”،”محمد شیرکوند” اعضاي شورا و تعدادي از پرسنل شهرداري ورامين در ایستگاه صلواتی […]

خبر استان : ايستگاه صلواتي شهرداري ورامين در 35 کیلومتری مسیر نجف به کربلا در ایام اربعین حسینی پذیرای روزانه بيش از 9 هزار زائر امام حسین (ع) بود .

بر اساس این گزارش “مهندس حیدریان” شهردار ، “محمد وصالپور”،”محمد حسن فرجی”،”سید رضا احمدی”،”محمد مهماننواز”،”محمد شیرکوند” اعضاي شورا و تعدادي از پرسنل شهرداري ورامين در ایستگاه صلواتی دوستداران امام رضا (ع) که در مسیر نجف به کربلا دایر بود به عنوان خادمین عاشقان حضرت امام حسین (ع) افتخار حضور و خدمت داشتند.
شايان ذكر است اين ايستگاه صلواتي در حسینیه ای به مساحت 3 هزار متر مربع و یک آشپزخانه به ظرفیت هر وعده غذا 3 هزار نفر دایر شد که پذیرای زوار امام حسین (ع) در سه وعده “صبحانه”،”ناهار”،”شام” و دو “وعده میان غذا” در طی روز بود.

 

 

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*