۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خواندنی ها » ورامین
  • شناسه : 2780
  • 18 آگوست 2015 - 13:48
  • 60 بازدید
  • ارسال توسط :
زنگ میراث در مدارس ورامین نواخته می‌شود

زنگ میراث در مدارس ورامین نواخته می‌شود

خبر استان : با امضاء تفاهم‌نامه همکاری میان اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و اداره آموزش و پرورش شهرستان ورامین ظرفیت‌های میراث فرهنگی شهرستان ورامین به دانش‌آموزان این شهرستان معرفی خواهد شد. به گزارش روابط عمومی اداره میرث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ورامین، با هدف آشنایی دانش‌آموزان شهرستان ورامین با تاریخ […]

خبر استان : با امضاء تفاهم‌نامه همکاری میان اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و اداره آموزش و پرورش شهرستان ورامین ظرفیت‌های میراث فرهنگی شهرستان ورامین به دانش‌آموزان این شهرستان معرفی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره میرث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ورامین، با هدف آشنایی دانش‌آموزان شهرستان ورامین با تاریخ و ظرفیت‌های میراث فرهنگی این شهرستان تاریخی تفاهم‌نامه همکاری میان اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و اداره آموزش و پرورش شهرستان ورامین به امضاء رسیده است.

توسعه و ترویج صنایع دستی در مدارس، گسترش تورهای گردشگری دانش‌آموزی، تربیت راهنمایان گردشگری از میان دانش‌آموزان، انجام پروژه‌های پژوهشی مشترک در زمینه میراث فرهنگی ملموس و ناملموس و برگزاری همایش‌ها، جشنواره‌ها و مسابقات علمی با موضوع میراث فرهنگی از دیگر زمینه‌های همکاری پیش‌بینی شده در این تفاهم‌نامه می‌باشد.

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*