۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خبر ویژه » خواندنی ها » ورامین
  • شناسه : 2715
  • 14 آگوست 2015 - 12:21
  • 103 بازدید
  • ارسال توسط :
زمین لرزه جوادآباد هیچ خسارتی نداشت

زمین لرزه جوادآباد هیچ خسارتی نداشت

خبر استان : بخشدار جوادآباد ورامین با اشاره به زمین لرزه‌ای به بزرگی ۴٫۱ ریشتری شب گذشته جوادآباد، گفت: این زمین لرزه به لطف خدا هیچ خسارتی به همراه نداشت. پنج‌شنبه‌شب زلزله‌ای به بزرگی ۴٫۱ در مقیاس امواج درونی زمین(ریشتر) ساعت ۲۳ و ۱۲ دقیقه و ۱۴ ثانیه بخش جوادآباد از توابع شهرستان ورامین را […]

خبر استان : بخشدار جوادآباد ورامین با اشاره به زمین لرزه‌ای به بزرگی ۴٫۱ ریشتری شب گذشته جوادآباد، گفت: این زمین لرزه به لطف خدا هیچ خسارتی به همراه نداشت.

پنج‌شنبه‌شب زلزله‌ای به بزرگی ۴٫۱ در مقیاس امواج درونی زمین(ریشتر) ساعت ۲۳ و ۱۲ دقیقه و ۱۴ ثانیه بخش جوادآباد از توابع شهرستان ورامین را لرزاند.

محمد حیدری بخشدار جوادآباد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با تأکید بر اینکه این زمین لرزه هیچ خسارتی به‌همراه نداشت، اظهار داشت: نیروهای امدادی پس از اطلاع از زمین لرزه بلافاصله در مناطق مختلف روستایی این بخش حضور یافته و خسارت‌های احتمالی را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند و طی گزارشات رسیده به فضل خدا علی‌رغم بزرگی این زمین لرزه هیچ خسارتی به تاسیسات و مناطق مختلف نرسیده است.

وی در ادامه از آماده باش نیروهای امدادی شهرستان ورامین خبر داد و خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیروهای امدادی بخش و شهرستان آماده هرگونه خدمت‌رسانی است.

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*