۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » تهران » خواندنی ها
  • شناسه : 2062
  • 13 ژوئن 2015 - 14:46
  • 76 بازدید
  • ارسال توسط :
زمان تردد در طرح «زوج و فرد» تغییر کرد

زمان تردد در طرح «زوج و فرد» تغییر کرد

خبر استان : جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از کاهش یک ساعتی زمان ممنوعیت تردد در محدوده زوج و فرد پایتخت همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان خبر داد. جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از کاهش یک ساعتی زمان ممنوعیت تردد در محدوده زوج و فرد پایتخت همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان […]

خبر استان : جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از کاهش یک ساعتی زمان ممنوعیت تردد در محدوده زوج و فرد پایتخت همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان خبر داد.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از کاهش یک ساعتی زمان ممنوعیت تردد در محدوده زوج و فرد پایتخت همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان خبر داد.

سرهنگ حسن عابدی ؛‌ با اشاره به تغییر ساعت اتمام طرح زوج و فرد در پایتخت همزمان با ماه مبارک رمضان گفت : طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، یک ساعت از زمان ممنوعیت تردد در محدوده طرح زوج و فرد در پایتخت کاسته شد.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه ساعت خاتمه طرح زوج و فرد در ماه مبارک رمضان از ساعت ۱۹ به ساعت ۱۸ تغییر یافت، افزود: همچنین در ماه مبارک رمضان، ساعت پایان طرح زوج و فرد در روزهای پنج‌شنبه تا ساعت ۱۳ خواهد بود.

وی گفت : در ماه مبارک رمضان، هیچ تغییری در ساعت ممنوعیت تردد در محدوده طرح ترافیک پایتخت پیش‌بینی نشده و زمان اتمام ممنوعیت طرح ترافیک  ساعت ۱۷ است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*