۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خواندنی ها » فرون آباد
  • شناسه : 2083
  • 11 ژوئن 2015 - 16:43
  • 97 بازدید
  • ارسال توسط :
ریزش ساختمان ۳ طبقه در فرون آباد

ریزش ساختمان ۳ طبقه در فرون آباد

خبر استان : به دنبال گزارش تلفنی شهروندان مبنی بر ریزش ساختمانی ۳ طبقه در شهر فرون آباد تیم آتش نشانی شهرداری فرون آباد بلافاصله در محل حضور یافته و نسبت به ایمن سازی مکان فوق الذکر اقدام نمود.               سرپرست واحد پیشگیری و ایمنی شهرداری فرون آباد در […]

خبر استان : به دنبال گزارش تلفنی شهروندان مبنی بر ریزش ساختمانی ۳ طبقه در شهر فرون آباد تیم آتش نشانی شهرداری فرون آباد بلافاصلهIMG_0013 در محل حضور یافته و نسبت به ایمن سازی مکان فوق الذکر اقدام نمود.

 

 

 

 

 

 

 

سرپرست واحد پیشگیری و ایمنی شهرداری فرون آباد در اين رابطه  گفت: در پی گزارش تلفنی مبنی بر تخریب یک دستگاه آپارتمان ۳ طبقه و ۳ واحدی واقع در شهر فرون آباد بلافاصله تیم آماده آتش نشانی به محل مورد نظر اعزام و در اولین قدم نسبت به ایمن سازی مکان فوق الذکر و اطلاع رسانی به تیم آوار برداری جمعیت هلال احمر شهرستان پاکدشت صورت پذیرفت.

وی اضافه کرد: در مرحله نخست سریعاً اقدام به قطع گاز، برق و آب ساختمان، تخلیه سکنه ساختمان فوق و ساختمان های همجوار و … اقدام گردید.

وی در ادامه بیان داشت: متأسفانه با تهیه گزارش و بررسی دقیق محل حادثه مشخص گردید ملک فوق بصورت غیر قانونی و غیرمجاز، عدم رعایت نکات فنی و شهرسازی و ایمنی مورد نظر طبق ضوابط و مقررات شهرسازی در سنوات قبل ساخته شده است، که بدلیل عدم مقاوم سازی و استحکام بنا بخشی از آن دچار ریزش می شود.

وی در پایان با بیان اینکه خوشبختانه در این حادثه هیچگونه مصدوم و یا تلفات جانی نداشته ایم، از تمامی شهروندان درخواست کرد در صورت داشتن ملک های قدیمی و فرسوده و یا ناایمن بدلیل عدم استحکام بنا نسبت به تخریب و بازسازی ملک خود طبق ضوابط و مقررات شهرسازی اقدام نمایند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*