۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » پاکدشت » پیشوا » تهران » خبر ویژه » ری » فرون آباد » قرچک » ورامین
  • شناسه : 2886
  • 24 آگوست 2015 - 12:12
  • 105 بازدید
  • ارسال توسط :
رسانه ها به عنوان یک ابزار اطلاع رسانی و فرهنگ سازی رسالتی بسیار مهم و خطیر در توسعه و پیشرفت کشورها دارند

رسانه ها به عنوان یک ابزار اطلاع رسانی و فرهنگ سازی رسالتی بسیار مهم و خطیر در توسعه و پیشرفت کشورها دارند

خبر استان : مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در اولین روز شهریورماه سال جاری از نمایشگاه مطبوعات در شهرستان قرچک بازدید کرد. مهندس علیرضا کارگری در حاشیه بازدید دومین نمایشگاه مطبوعات جنوب شرق استان تهران،ضمن تقدیر از عوامل برگزاری این رویداد فرهنگی،اظهار داشت: امروزه با پیشرفتهای تکنولوژی و الکترونیکی در دنیای […]

خبر استان : مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در اولین روز شهریورماه سال جاری از نمایشگاه مطبوعات در شهرستان قرچک بازدید کرد.

مهندس علیرضا کارگری در حاشیه بازدید دومین نمایشگاه مطبوعات جنوب شرق استان تهران،ضمن تقدیر از عوامل برگزاری این رویداد فرهنگی،اظهار داشت: امروزه با پیشرفتهای تکنولوژی و الکترونیکی در دنیای ارتباطات،خبرگزاری ها و مطبوعات می توانند با بهره گیری از فنون تخصصی و حرفه ای در این زمینه، نقش عمده ای در توسعه آبادانی کشور داشته باشند.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در ادامه با بازدید از تمامی غرفه های خبری و گفتگوی صمیمی با خبرنگاران،افزود: آنچه که ما متولیان و خدمتگزاران مردم در حوزه آب از رسانه ها انتظار داریم فراتر از اطلاع رسانی عملکرد و اقدامات است چرا که شرکت آبفا در دو زمینه منابع آب و قیمت تمام شده آن نیز نیاز به تنویر افکار عمومی و فرهنگ سازی از سوی اصحاب رسانه ها را دارد.

مهندس کارگری با بیان این مطلب که تابستان سال جاری را تاکنون با تلاش شبانه روزی همه عوامل شرکت بدون بحران سپری کردیم در خصوص قیمت تمام شده آب تصریح کرد: بهای تمام شده یک متر مکعب آب در حوزه جنوب شرق در سال 93 به مبلغ 8867 ریال می باشد و متوسط نرخ فروش آن 3963ریال و بر اساس صورت های مالی زیان هر متر مکعب آن 4904ریال است.بنابراین با وجود افزایش هزینه های تامین کالا و خدمات در خصوص تولید و توزیع آب،از رسانه ها انتظار می رود که در زمینه رسیدن به قیمت واقعی آب فعالیت خبری مثمر ثمری داشته باشند.

رئیس هیئت مدیره آبفای جنوب شرقی در ادامه به محدودیت منابع آبی اشاره کرد و افزود: از دیگر مشکلاتی که طی سالهای اخیر شدت گرفت افت سطح آب سفره های زیرزمینی،کاهش نزولات جوی و تشدید و تداوم پدیده خشکسالی است و علاوه بر این چالشها با افزایش جمعیت و رشد شهرنشینی در شهرستان های جدید تهران و تغییر رفتار مصرف گرایی بویژه در مصارف آب شهری نیاز به مشارکت تمامی حوزه های فرهنگی دارد.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در بخشی دیگر از سخنان خود در بین خبرنگاران به موضوع بازچرخانی آب و اجرای طرح فاضلاب اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به کمبود منابع آبی و جلوگیری از آلودگیهای زیست محیطی و مقدار کم آب باقی مانده در سفره های زیرزمینی،اجرای طرح فاضلاب و باز چرخانی آب بسیار حائز اهمیت و حیاتی است و در این زمینه مشارکت فعال مردمی را خواستار شد.

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*