۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر
  • شناسه : 2909
  • 25 آگوست 2015 - 18:45
  • 56 بازدید
  • ارسال توسط :
رسالت سنگینی روی دوش روحانیون و بسیجیان است

رسالت سنگینی روی دوش روحانیون و بسیجیان است

خبر استان : فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پیشوا گفت: رسالت سنگینی روی دوش روحانیون، سپاهیان و بسیجیان وجود دارد و به‌ عنوان بازوان ولایت باید همه تلاش خود را انجام دهیم. حسن عاطف ضمیر در جلسه مشترک جمعی از ائمه جماعات شهرستان پیشوا با پرسنل ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان، ضمن تبریک دهه کرامت […]

خبر استان : فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پیشوا گفت: رسالت سنگینی روی دوش روحانیون، سپاهیان و بسیجیان وجود دارد و به‌ عنوان بازوان ولایت باید همه تلاش خود را انجام دهیم.

حسن عاطف ضمیر در جلسه مشترک جمعی از ائمه جماعات شهرستان پیشوا با پرسنل ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان، ضمن تبریک دهه کرامت و هفته دولت اظهار داشت: ما به‌ عنوان سربازان ولایت دور هم جمع شدیم تا برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در سطح شهرستان پیشوا با کیفیت بهتر و کمیت بیشتر به سرانجام برسد.

وی گفت: رسالت سنگینی روی دوش روحانیون، سپاهیان و بسیجیان وجود دارد و به‌عنوان بازوان ولایت باید همه تلاش خود را انجام دهیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پیشوا با بیان این‌که ائمه جماعات و روحانیت خواص اهل حق هستند، عنوان کرد: همه کسانی که در مسیر فرهنگ اسلام ناب تلاش می‌کنند، از نظر ما در مسیر جبهه اهل حق هستند.

وی افزود: باید به‌صورت همه جانبه و با همه توان به عرصه دفاع مقدس ورود کرد. اگر هر پایگاه، محله و حتی هر خانه در سطح شهرستان برنامه‌ای را برای هفته دفاع مقدس داشته باشد، کم است چراکه این گنجینه تمام نشدنی است و اگر از آن بهره نبریم، کوتاهی و کاهلی کردیم.

عاطف ضمیر بیان داشت: برادران و خواهران در حوزه های مقاومت بسیج شهرستان که در خط مقدم جهاد فرهنگی حضور دارند و با تأسی از الگوهای صبر و استقامت در دفاع مقدس ایستادند و سنگرها را حفظ کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پیشوا با بیان این‌که به‌مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیش از ۳۰ عنوان برنامه شهرستانی را طراحی کردیم، تصریح کرد: به همین مناسبت بین ۹۰ تا ۱۰۰ عنوان برنامه در سطح پایگاه‌ها و حوزه‌های محلات و اقشار ناحیه مقاومت بسیج پیشوا طراحی و پیش‌بینی شده است.

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*