۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خبر ویژه
  • شناسه : 7380
  • 27 دسامبر 2015 - 14:17
  • 64 بازدید
  • ارسال توسط :
ذاکری نماینده تشکل‌های نزدیک به قالیباف در شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان شد

ذاکری نماینده تشکل‌های نزدیک به قالیباف در شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان شد

خبراستان : مهدی ذاکری به عنوان نماینده تشکلهای همسو با قالیباف در جلسات شورای ائتلاف اصولگرایان شرکت خواهد کرد. به گزارش خبرنگار حوزه احزاب و تشکلهای گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در پی دعوت شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان از جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی صبح امروز (یکشنبه) جلسه‌ای با آیت‌الله موحدی کرمانی برگزار و دغدغه‌ها […]

خبراستان مهدی ذاکری به عنوان نماینده تشکلهای همسو با قالیباف در جلسات شورای ائتلاف اصولگرایان شرکت خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب و تشکلهای گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در پی دعوت شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان از جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی صبح امروز (یکشنبه) جلسه‌ای با آیت‌الله موحدی کرمانی برگزار و دغدغه‌ها و مواضع جمعیت ارائه شد.

مقرر شده با توجه به ضرورت وحدت اصولگرایان در مقطع حساس کنونی و مواضع جمعیت در خصوص عدم سهم‌خواهی و تلاش برای رسیدن به فهرست کارآمد، مهدی ذاکری به عنوان نماینده جمعیت و همچنین تشکلهای همسو با محمدباقر قالیباف در جلسات شورای ائتلاف اصولگرایان شرکت کند.

بر همین اساس ذاکری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، این خبر را تایید کرده و اظهار داشت: بنده نماینده جمعیت پیشرفت و عدالت و همچنین تشکل‌های نزدیک به قالیباف در شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان هستم.

وی افزود: من به عنوان نماینده جمعیت و تشکل‌های همسو با قالیباف به دنبال ایجاد مجلس کارآمد، انقلابی و ولایی هستیم و در برگزاری انتخابات به دور از هرگونه سهم‌خواهی و جناح فعالیت می‌کنیم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*