۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » پیشوا » تریبون آزاد » تهران » خبر ویژه » خواندنی ها
  • شناسه : 745
  • 23 سپتامبر 2014 - 14:34
  • 85 بازدید
  • ارسال توسط :
دندانپزشک قلابی در پیشوا دستگیر شد

دندانپزشک قلابی در پیشوا دستگیر شد

خبر استان : فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا  از دستگیری دندانپزشک قلابی که با راه اندازی مطب اقدام به طبابت کرده بود؛ توسط پلیس اطلاعات این شهرستان خبر داد . به گزارش  پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ ‘ سلمان آدینه وند’ گفت: در پی خبر واصله از منابع و مخبرین فعال سطح حوزه استحفاظی مبنی بر […]

خبر استان : فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا  از دستگیری دندانپزشک قلابی که با راه اندازی مطب اقدام به طبابت کرده بود؛ توسط پلیس اطلاعات این شهرستان خبر داد .

به گزارش  پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ ‘ سلمان آدینه وند’ گفت: در پی خبر واصله از منابع و مخبرین فعال سطح حوزه استحفاظی مبنی بر اینکه شخصی به هویت معلوم از اتباع بیگانه، با تبلیغات گسترده ، پخش تراکت و کارت های ویزیت اقدام به راه اندازی مطب دندانپزشکی به طور غیر مجاز کرده ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات این شهرستان قرار گرفت.

این مقام انتظامی گفت: فرد مذکور پرونده مشابهی در دادسرای این شهرستان داشته و مدتی نیز تحت تعقیب و متواری است.

آدینه وند افزود: پس از اطمینان از صحت خبر، اکیپی از مامورین پلیس اطلاعات به همراه عوامل شبکه بهداشت به مطب فرد مذکور مراجعه و وی را در هنگام طبابت دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه فرد مذکور بدون اخذ هیچ گونه مدارک پزشکی و بهداشتی اقدام به راه اندازی مطب دندانپزشکی کرده بود، افزود: مطب این فرد که در شرایط کاملا غیر بهداشتی اداره می شد، پس از هماهنگی قضائی پلمپ شده و متهم پس از اعزام به دادسرا با صدور قرار مناسب به اتهام دخالت در امور پزشکی و اقامت غیر مجاز روانه زندان شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*