۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » پاکدشت » خبر ویژه » خواندنی ها
  • شناسه : 2962
  • 26 آگوست 2015 - 15:13
  • 85 بازدید
  • ارسال توسط :
داروهای دست‌ساز دکتر قلابی در پاکدشت توقیف شد

داروهای دست‌ساز دکتر قلابی در پاکدشت توقیف شد

خبر استان : با حکم قضایی داروهای دست ساز و مواد غیرمجاز توسط ضابطین قضایی ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت کشف و توقیف شد. «سرگرد کمال محمد بیگی» در گفت‌وگو با«پاکدشتی‌ها» در خصوص نحوه دستگیری و توقیف قرص های دست ساز و مواد غیرمجاز گفت: در یک برنامه اطلاعاتی و عملیاتی ضابطین ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت […]

خبر استان : با حکم قضایی داروهای دست ساز و مواد غیرمجاز توسط ضابطین قضایی ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت کشف و توقیف شد.

«سرگرد کمال محمد بیگی» در گفت‌وگو با«پاکدشتی‌ها» در خصوص نحوه دستگیری و توقیف قرص های دست ساز و مواد غیرمجاز گفت: در یک برنامه اطلاعاتی و عملیاتی ضابطین ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت مقادیر زیادی قرص های دست ساز، مایع متادون و نیز مواد تحریک کننده جنسی کشف کردند.

وی اظهار کرد: فرد مجرم(ش-الف) که با معرفی خود به عنوان«دکتر» با این شیوه نسبت به اغفال جوانان شهرستان و آلوده کردن آن‌ها اقدام می کرد؛ پس از بررسی های انجام شده توسط ضابطین قضایی ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده سپاه پاکدشت افزود: این فرد، قرص های دست ساز و همچنین مواد غیرمجاز را در منزل نگهداری می کرده و توسط آژانس مواد را در عطاری‌های متعلق به خود، پخش و اقدام به فروش می نمود.

این مقام نظامی بیان کرد: با صدور مجوز از مرجع قضایی، فرد خاطی دستگیر و پس از تفتیش انبار نگهداری مواد گوناگونی شامل شیشه خالی برای پرکردن متادون به تعداد ۳۴ عدد، پودر فت فست ۴ بسته برای چاقی، پوکه خالی کپسول جهت پرکردن داروی ترک اعتیاد ۳۳ بسته، اکسیر چاقی صورت ۹ بسته کوچک ۴ بسته بزرگ، قرص دیفراکسیلات جهت ساخت کپسول ۱۴بسته ۸۰۰ گرم، پودر ترکیبی آماده جهت ترک اعتیاد حدود ۲ کیلو و ۵۰۰ گرم، پودر جنسینگ جهت تحریک قوای جنسی ۴۴ قوطی، قرص سی ال ای ۲ بسته، ۱۰۰ بسته انواع کارتن خالی بسته بندی دارو، قرص چاقی اپل ۱ بسته، انواع قرص تاخیری ۴۸ بسته بدون کارتون و تعدادی از قرص های جنسی غیرمجاز و تحریک کننده کشف شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت خاطرنشان کرد: چنین افرادی با استفاده از تبلیغات منفی این گونه داروها را تهیه و در جامعه توزیع می نمایند که به غیر از سوء استفاده مالی برای جوانان ما خطرناک هستند و قطعا با این مواد زمینه بسیاری از بیماری‌ها و مشکلات زیادی برای مردم خواهند بود و باعث انحراف جوانان و از بین بردن سلامت جامعه هستند که باید با این افراد برخورد جدی و قانونی شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*