۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » ورامین
  • شناسه : 7505
  • 29 دسامبر 2015 - 17:59
  • 57 بازدید
  • ارسال توسط :
حضور ۲۰ هزار کفن پوش ورامینی در سال ۸۸ ماندگار شد

حضور ۲۰ هزار کفن پوش ورامینی در سال ۸۸ ماندگار شد

خبر استان : مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: در فتنه سال ۸۸ نزدیک ۲۰ هزار نفر از مردم ورامین با کفن به سمت تهران حرکت و با رهبری بیعت کردند که حرکتی ماندگار شد. به گزارش خبرنگار مهر، حسین شریعتمداری شامگاه سه شنبه در جریان سفر به شهرستان ورامین با تجلیل از نقش مبارزاتی مردم ورامین […]

خبر استان : مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: در فتنه سال ۸۸ نزدیک ۲۰ هزار نفر از مردم ورامین با کفن به سمت تهران حرکت و با رهبری بیعت کردند که حرکتی ماندگار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین شریعتمداری شامگاه سه شنبه در جریان سفر به شهرستان ورامین با تجلیل از نقش مبارزاتی مردم ورامین اظهار داشت: حضور در شهرستان ورامین توفیق می خواهد.

مدیر مسئول روزنامه کیهان افزود: ورامین بی نیاز از توصیف است، چرا که نقش برجسته و اثرگذاری را در ۱۵ خرداد سال ۴۲ داشت، بر کسی پوشیده نیست.

وی با اشاره به تجلیل امام راحل از حادثه ۱۵ خرداد، ادامه داد: امام راحل روز ۱۵ خرداد را روزی می دانستند که انتظار فرج را باید در آن جستجو کرد.

شریعتمداری اضافه کرد: در سایر روزهای حادثه و در فراز و نشیب ها، نام ورامین بر تارک رخدادهای کشور بوده و این موضوع شعار و تعارف نیست، بلکه واقعیت هایی است که در تاریخ انقلاب اسلامی قابل مشاهده است.

وی عنوان کرد: در هشتم دی ماه سال ۸۸، نزدیک ۲۰ هزار نفر از مردم ورامین با کفن به سمت تهران حرکت کردند و برای اعلام حمایت، به بیت مقام معظم رهبری رفتند و این حرکت در تاریخ ماندگار شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*