۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خبر ویژه » خواندنی ها » قرچک
  • شناسه : 2934
  • 25 آگوست 2015 - 17:57
  • 65 بازدید
  • ارسال توسط :
جشن بزرگ روستایی عشایری در قرچک برگزار می شود

جشن بزرگ روستایی عشایری در قرچک برگزار می شود

خبر استان : فرماندار شهرستان قرچک از برگزاری جشن بزرگ روستایی عشایری با حضور مسئولان ملی و محلی در این منطقه خبر داد. مسعود مرسلپور ضمن گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: جشن بزرگ روستایی عشایری شهرستان قرچک برای اولین به منظور معرفی ظرفیت ها و توانمندی های روستاهای شهرستان چهارم شهریورماه مصادف با ولادت با […]

خبر استان : فرماندار شهرستان قرچک از برگزاری جشن بزرگ روستایی عشایری با حضور مسئولان ملی و محلی در این منطقه خبر داد.

مسعود مرسلپور ضمن گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: جشن بزرگ روستایی عشایری شهرستان قرچک برای اولین به منظور معرفی ظرفیت ها و توانمندی های روستاهای شهرستان چهارم شهریورماه مصادف با ولادت با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) با حضور مسئولان ملی و محلی در روستای ولی آباد برگزار می شود.
وی هدف از برگزاری این جشنواره را معرفی توانمندی‌های عشایر و روستاییان شهرستان قرچک و همچنین آشنایی با آداب و رسوم و محصولات محلی، روستایی و عشایری این منطقه عنوان کرد.
گفتنی است در این جشن بزرگ برنامه هایی از قبیل برپایی سیاه چادر عشایری، پخت نان سنتی، توزیع لبنیات محلی، اسب دوانی، شترسواری، اجرای موسیقی عشایری بختیاری و لری صورت خواهد گرفت.
همچنین از کشاورزان و دامداران نمونه شهرستان تقدیر بعمل می آید.
از علاقه مندان دعوت می شود چهارم شهریورماه ساعت ۱۶:۳۰ الی ۲۰ روز چهارشنبه چهارم شهریورماه جاری در روستای ولی آباد حضور بهم رسانند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*