۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » تهران » خواندنی ها
  • شناسه : 2116
  • 14 ژوئن 2015 - 14:41
  • 80 بازدید
  • ارسال توسط :
جزای نقدی و انفصال از خدمت برای جذب غیرقانونی در ادارات

جزای نقدی و انفصال از خدمت برای جذب غیرقانونی در ادارات

خبر استان : سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از اصلاح طرح شفاف سازی اعلام کتبی نتایج آزمون های استخدامی در جلسه کمیسیون خبر داد. غلامرضا کاتب در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: طرح شفاف سازی اعلام کتبی نتایج آزمون‌های استخدامی به داوطلبان و ممنوعیت بکارگیری‌های غیرقانونی بعد […]

خبر استان : سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از اصلاح طرح شفاف سازی اعلام کتبی نتایج آزمون های استخدامی در جلسه کمیسیون خبر داد.

غلامرضا کاتب در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: طرح شفاف سازی اعلام کتبی نتایج آزمون‌های استخدامی به داوطلبان و ممنوعیت بکارگیری‌های غیرقانونی بعد از بررسی در کمیسیون با اصلاحاتی به تصویب رسید.

وی افزود: بر اساس اصلاحات صورت گرفته اگر مدیر مستقیم دستگاهی برخلاف این قانون نسبت به جذب افراد اقدام کند به جزای نقدی درجه شش موضوع قانون مجازات اسلامی و انفصال از خدمات دولتی و عمومی به مدت شش ماه تا دو سال محکوم می‌شود و ادامه خدمت افرادی که بدون رعایت این قانون به خدمت یکی از دستگاه‌های دولتی در آمده‌اند ممنوع بوده و سوابق آن‌ها در استخدام بعدی محاسبه نخواهد شد.

سخنگوی سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس همچنین از تصویب طرح اصلاح ماده 3 قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 در جلسه این کمیسیون خبر داد و گفت که متن این طرح به تصویب کمیسیون رسیده است .

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*