۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » تریبون آزاد » تهران » خبر ویژه » خواندنی ها » ورامین
  • شناسه : 1086
  • 08 دسامبر 2014 - 19:43
  • 64 بازدید
  • ارسال توسط :
ثبت ‌50 طرح علمی توسط دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین

ثبت ‌50 طرح علمی توسط دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین

خبر استان : رئیس مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین از ثبت بیش از 50 طرح علمی توسط دانشجویان این مرکز علمی خبرداد و گفت: مهمترین دغدغه مسئولان مرکز علمی کابردی شهرداری ورامین فراهم کردن بهترین شرایط برای رفاه حال دانشجویان برای کسب علم است. همزمان با روز دانشجو نشست خبری رئیس مرکز علمی کاربردی شهرداری […]

خبر استان : رئیس مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین از ثبت بیش از 50 طرح علمی توسط دانشجویان این مرکز علمی خبرداد و گفت: مهمترین دغدغه مسئولان مرکز علمی کابردی شهرداری ورامین فراهم کردن بهترین شرایط برای رفاه حال دانشجویان برای کسب علم است.

همزمان با روز دانشجو نشست خبری رئیس مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین با حضور سید محسن رضایی رئیس شورای اسلامی شهر ورامین و عضو هیئت امنای این مرکز امشب برگزار شد.

محسن ممیزی، رئیس مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین با تبریک روز دانشجو اظهار کرد: 16 آذر که با نام دانشجو مزین شده سرآغاز و نقطه عطف جنبش عظیم دانشجویی است. جنبشی که سبب شد دانشجویان در عرصه‌های فرهنگی، علمی و سیاسی وارد فضای جدیدی شوند.

وی در ادامه، دانشجویان این مرکز را در زمینه‌های مذهبی، علمی و فرهنگی نمونه دانست و افزود: مهمترین دغدغه مسئولان این مرکز فراهم کردن بهترین شرایط برای رفاه حال دانشجویان برای کسب علم است و برای رسیدن به این شرایط مطلوب تلاش می‌کنیم.

این مقام مسئول از پیگیری برای افزایش رشته و ارتقاء مقاطع تحصیلی در دانشگاه شهرداری ورامین خبر داد و تصریح کرد: این مرکز در حال حاضر یک هزار و 700 دانشجوی فعال دارد که با تحقق درخواست‌های ارائه شده قابلیت افزایش در ترم آتی را دارد.

ممیزی حمایت ویژه از فعالیت‌های پژوهشی را از برنامه‌های کاری خود عنوان کرود و افزود: با عنایت به اقدامات صورت گرفته دانشجویان این مرکز موفق به ثبت بیش از 50 طرح علمی شده‌اند که این افتخاری ماندگار برای منطقه است.

وی نظارت بر عملکرد علمی و اخلاقی اساتید را از اولویت‌های کاری دانست و خاطرنشان کرد: تمام اساتید این دانشگاه دارای کد مدرسی از دانشگاه جامع علمی کاربردی هستند و گزینش‌های قانونی برای حضور در این جایگاه تاثیرگذار را پشت سر گذاشته‌اند.

ممیزی با اشاره به اهمیت فعالیت‌های مذهبی، فرهنگی و ورزشی گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته دانشجویان این مرکز می‌توانند به‌صورت رایگان از ویزیت پزشک، استخر و مجموعه‌های فرهنگی ـ ورزشی طرف قرارداد استفاده کنند.

وی افزود: با قرارداد منعقد شده با یکی از آژانس‌های مسافرتی معتبر، دانشجویان این مرکز می‌توانند با اخذ 50 درصد وام به سفرهای زیارتی کربلا معلی و مشهد مقدس مشرف شوند.

رئیس شورای اسلامی شهر ورامین نیز در پاسخ به سئوال خبرنگاران در مورد ساختمان دانشگاه دندانپزشکی شهید بهشتی خاطرنشان کرد: این ساختمان در زمان فرماندار اسبق به دانشگاه شهید بهشتی واگذار شد که با گذشت بیش از دو سال هنوز فعال نشده است.

 

درخواست رئیس شورای اسلامی ورامین از وزیر علوم/تاسیس مراکز علمی جدید و ارتقاء مراکز فعلی ورامین

سید محسن رضایی، رئیس شورای اسلامی شهر ورامین اظهار داشت: با عنایت به خساراتی که به دلیل عدم استفاده از این مرکز به آن وارده شده است، جلساتی با مدیران دانشگاه شهید بهشتی تشکیل شده که پیگیر تعیین تکلیف آن هستیم.

عضو هیئت امنای دانشگاه شهرداری ورامین با اشاره به اهمیت وجود مراکز دانشگاهی در ارتقاء شهرستان گفت: از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری انتظار داریم با توجه به‌موقعیت ویژه ورامین امکان تاسیس مراکز علمی جدید و ارتقاء مراکز فعلی را فراهم آورند.

رئیس شورای شهر ورامین از همدلی مسئولان در حمایت همه‌جانبه از این دانشگاه شهرداری خبر داد و افزود: با عنایت به نقش چشمگیر این مرکز در پرورش نیروهای متخصص، از ابتدای حضور در این جایگاه تمام توان خود را برای فراهم کردن امکانات مورد نیاز به کار گرفتیم و ان‌شاءالله با توجه مذاکرات به عمل آمده با مدیران کشوری و استانی، در آینده‌ای نزدیک شاهد ارتقاء بیش از پیش این مرکز خواهیم بود.

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*