۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » تریبون آزاد » تهران » خبر ویژه » خواندنی ها » دماوند » ورامین
  • شناسه : 1443
  • 03 می 2015 - 8:36
  • 76 بازدید
  • ارسال توسط :
توصيه سيد محسن رضايي به جوانان جهت بهره گيري از آثار شهيد مطهري

توصيه سيد محسن رضايي به جوانان جهت بهره گيري از آثار شهيد مطهري

خير استان : رئيس شوراي اسلامي شهر ورامين در همايش فرهیختگان عرصه علم و فناوری ، به جوانان و دانشجويان توصيه كرد : از آثار شهيد مطهري بهره گيري كامل را داشته باشند . سید محسن رضایی رییس شورای اسلامی شهر ورامین افزود :خدای بزرگ را به خاطر تقارن این مراسم با ولادت مولی الموحدین […]

خير استان : رئيس شوراي اسلامي شهر ورامين در همايش فرهیختگان عرصه علم و فناوری ، به جوانان و دانشجويان توصيه كرد : از آثار شهيد مطهري بهره گيري كامل را داشته باشند .
سید محسن رضایی رییس شورای اسلامی شهر ورامین افزود :خدای بزرگ را به خاطر تقارن این مراسم با ولادت مولی الموحدین علی ع صاحب ولایت و امامت شاکرم و امیدوارم که خدای متعال همه ما را پیرو واقعی واقعی این عزیزان قرار دهد.
وی با گرامیداشت سالروز معلم بزرگ انقلاب اسلامی شهید مطهری اظهار داشت:در وصف شهید مطهری همین بس که پس از شهادت ایشان امام بزرگوار و بنیانگذار جمهوری اسلامی به عنوان پاره تن اسلام یاد کرد.
رضایی با تاكيد بر فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص شهید مطهری افزود:خانواده ایشان(شهید مطهری) دارای روحیه معنوی و عرفانی بالایی هستند.
رییس شورای اسلامی ادامه داد:یکی از پایه گذران و مؤسسین حسینیه ارشاد شخص شهید والامقام مطهری بوده که به اتفاق یار و همرزم خود شهید دکتر علی شریعتی به ارشاد و ارایه مطالب وزین به جوانان آن زمان می پرداختند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*